Drzwi Gerda – nowości w ofercie inwestycyjnej.

wpis w: drzwi Gerda, Drzwi Gerda Warszawa | 0

Od 7 czerwca, producent drzwi Gerda dodał kilka nowych modeli drzwi inwestycyjnych. Drzwi inwestycyjne mają przeznaczenie, głównie jako drzwi wejściowe do lokali w budownictwie wielorodzinnym o podwyższonym stopniu zagrożenia włamaniem. Spełniają one wymagania dotyczące odporności ogniowej i dymoszczelności oraz charakteryzujące się wysokim współczynnikiem izolacyjności akustycznej.

Drzwi Gerda – informacje techniczne.

Drzwi Gerda
Drzwi Gerda

Budowa modeli CP – 60D i C1P 60D to grubość skrzydła 60mm. Wypełnienie stanowi specjalna płyta ognioodporna z wełny mineralnej oraz ognioodporna płyta kartonowo – gipsowa. Ościeżnice wykonane są z blachy stalowej ocynkowanej, o grubości 1,5mm laminowanej w kolorze skrzydła. Jest ona wyposażona w uszczelkę i taśmę pęczniejącą pod wpływem wysokiej temperatury. Drzwi dostępne są w rozmiarach 80 i 90E. Dostępne we wzorze płaskim, bez przetłoczeń. Modele CP – 60D i C1P 60D Gerda, występują w kolorach FDE, FRR, FRB, FRP, FDW, KKS, FSB, FKG, FEJ, FMA. Skrzydło wyposażone jest w 3 wzmocnione zawiasy trójdzielne z blokadą demontażu, zamek główny centralny ZW 3000 klasy 7 C. Zamek dodatkowy ZW 550 klasy 7 C, tylko w CP-60D; C1P-60D przystosowane po ewentualny montaż zamka dodatkowego. Dodatkowo wyposażone w 3 wzmocnione bolce antywyważeniowe i samozamykacz zintegrowany.

Z kolei drzwi Gerda E, są uniwersalnymi drzwiami stalowymi, przeznaczonymi do budynków mieszkalnych, piwnic, komórek lokatorskich, magazynów, pomieszczeń socjalnych, kotłowni i podobnych tego typu pomieszczeń. Budowa tych drzwi, to skrzydło o grubości 42mm. Jest wykonane z dwóch arkuszy blachy stalowej ocynkowanej o grubości 0,5mm. Skrzydło z trójstronną przylgą i uszczelką, wypełnione ekologiczną płytą z polistyrenu spienionego. Dostępne rozmiary – 80, 90. Dostępny wzór – płaski (bez przetłoczeń). Dostępna kolorystyka – blacha ocynkowana lub blacha laminowana w kolorach FDE, FRR, FSB. Ościeżnica FNE wykonana z blachy stalowej ocynkowanej o grubości 1,2mm. Wyposażenie standardowe modelu Gerda E (W CENIE), to: skrzydło, ościeżnica, próg montażowy, 2 zawiasy czopowe i zamek wpuszczany ZW100.

Wszystkich zainteresowanych inwestorów, zapraszamy do naszych salonów firmowych w Warszawie, przy ul. Radzymińskiej 202 lub Łukowskiej 1 lok. U2, również do kontaktu telefonicznego i mailowego.