Katalog Drzwi Gerda NTT – premiera nowych produktów.

Katalog drzwi Gerda NTT

Dziś oficjalnie ukazał się katalog drzwi Gerda NTT, nowa linia produktów tego znanego producenta w Polsce. Zapowiadana już od czterech miesięcy nowa seria produktów, to drzwi NTT do domów o najwyższej jakości. Jest to najlepsze połączenie drzwi metalowych (solidna i trwała konstrukcja z najwyższym poziomem bezpieczeństwa). Są to drzwi o niezwykłej niezawodności połączone z najwyższą estetyką. Bez wątpienia są to drzwi dla najbardziej wymagających klientów w doskonałej cenie. Poniżej przedstawiamy katalog drzwi Gerda NTT oraz ogólny opis poszczególnych produktów.

katalog drzwi Gerda NTT
katalog drzwi Gerda NTT

Podstawowe cech drzwi Gerda NTT

Jeżeli mówimy o charakterystyce drzwi Gerda NTT, warto wiedzieć, że cechują je doskonałe parametry izolacyjności termicznej. Oznacza to, że współczynnik przenikania ciepła jest na tyle dobry, iż straty cieplne są niewielkie. Przekłada się to oczywiście na zmniejszenie ilości ogrzewania w sezonie zimowym i oszczędność. Drzwi Gerda, w zależności od zastosowanych komponentów mogą osiągać różne poziomy współczynnika izolacyjności. Na tej podstawie wyróżniamy trzy grupy: drzwi izolacyjne, energooszczędne i pasywne. Kolejną cechą drzwi, jest odporność na włamanie. Drzwi Gerda NTT, posiadają specjalną, solidną konstrukcję, która ma na celu zapobiegać nieuprawnionemu wejściu do domu. Gerda standardowo wyposażona jest w dwa solidne zamki wielopunktowe i bolce antywyważeniowe. Seria NTT posiada atesty antywłamaniowe od klasy RC2 do RC3.

Reasumując, drzwi NTT, prezentowane w katalogu to najwyższa jakość produktu marki Gerda. Parametry techniczne, jakość materiałów użytych w procesie produkcji i sam wygląd, jest na najwyższym poziomie. Dzięki zastosowaniu tych drzwi będziesz czuł się bezpieczny a doskonałe parametry pomogą zaoszczędzić Ci na ogrzewaniu.

Drzwi Gerda NTT w salonach Domar.

Wszystkie wprowadzone modele drzwi, możesz zamówić w naszych Warszawskich salonach, przy ul. Radzymińskiej 202 oraz Łukowskiej 1 lok U2. W salonach systematycznie poszerzamy naszą ekspozycję i w najbliższym czasie będziesz mógł zobaczyć najnowsze modele drzwi na naszej bogatej ekspozycji. Decydując się na zakup w naszej firmie z usługą montażu, zapłacisz jako klient indywidualny tylko 8% podatku VAT. Wszelkie informacje uzyskasz na miejscu w salonach, drogą mailową i telefonicznie. Zapraszam.