Katalog drzwi Porta 2020

wpis w: #Porta, drzwi Porta | 0

Kilka dni temu, pojawił się nowy katalog drzwi Porta na 2020 rok. Najciekawszą informacją jest fakt, że firma Porta, w najnowszym katalogu połączyła swoje dwie marki. W przyszłym roku będzie obowiązywał połączony katalog produktów marki Porta oraz Verte, jako jeden, pod szyldem Porta. Poza tą, dla nas najciekawszą informacją, Porta wprowadza wiele nowości i ciekawych rozwiązań.

Nowe produkty Porta

Z nowości w katalogu, na stronie 24 zobaczymy, nowe modele drzwi lakierowanych, Grande model G.0 i g.4 oraz całą kolekcję Porta DUO w kolorze białym, jako pokrycie farbą akrylową UV. Dodatkowo drzwi ramiakowe w syntetycznej okleinie, drzwi Verte Home grupa H otrzymała dwa nowe kolory: dąb catania i buk skandynawski. Z kolei Verte Premium w grupie E uzyskało, aż 5 nowych kolorów, katalog strona 52. Porta LEVEL również otrzymuje 3 nowe kolory, a Loft będziemy mogli zamówić w kolorze białym. Absolutną nowością jest kolekcja drzwi Porta Natura VECTOR. Tu z kolei znajdziemy 5 nowych wzorów w bogatej kolorystyce, należą ona do kolekcji drzwi naturalnie okleinowanych.

Nowością jest również nowy system przesuwny – system ALU, dokładnie możemy się z nim zapoznać w katalogu na str. 120 oraz dwa systemy Black i Slide na str. 124.

Zapraszamy do zapoznania się z nowym katalogiem poniżej.

katalog drzwi Porta

Spostrzeżenia.

Nowy katalog łączy dwie marki, czy to dobry pomysł, zobaczymy. Decyzja jest zapewne doskonale przemyślana, nasuwa się tylko pytanie, czy nowy, połączony katalog nie będzie zbyt obszerny i nie będzie powodował problemów z wybraniem drzwi, wśród klientów niezaznajomionych z tematem?

Nowości, które zostaną wprowadzone przez Portę, zobaczą Państwo wkrótce w naszych salonach w Warszawie oraz w sklepie internetowym. W przypadku pytań, zapraszamy do kontaktu w salonach, telefonicznie oraz drogą poczty elektronicznej. Chętnie odpowiemy na wszelkie pytania związane z nowymi produktami marki Porta oraz postaramy rozwiać ewentualne wątpliwości podczas doboru drzwi do Państwa mieszkania. Zachęcamy również do zapoznania się z najnowszym katalogiem. Pozostańmy w kontakcie.