Zmiana cen drzwi CAL.

Podwyżka cen na drzwi CAL.

Jak większość firm, producent drzwi CAL, uprzedził nas o wzroście cen na swoje drzwi. Warto jednak nadmienić, że zmiana cen drzwi CAL to nie jest podwyżka całego asortymentu, lecz poszczególnych modeli drzwi w zależności od okleiny w nich stosowanej. Linia modeli drzwi CAL, jest bardzo unikatowa w wykonaniu i wyglądzie. Jeżeli ktoś z was rozważa chęć zakupienia ich, warto uczynić to przed wrześniem 2017. Podwyżkę producent uzasadnia jak zawsze wzrostem cen dostawców na materiały typu szkło, aluminium, farb czy okuć. Aby podwyżka nie była rażąca, producent zastosował roszadę cenową, gdzie niektóre produkty zostały obniżone.

Zmiana cen drzwi CAL.

Po kolei, nie będzie dopłaty za drzwi w okleinie dębowej. Oznacza to, że standard nazywany drzwiami dębowymi, będzie traktowany jak drzwi sosnowe. Dla przypomnienia, konstrukcja skrzydła to ramiak sosnowy z termoizolacyjnym wypełnieniem i okładziną ze sklejki okleinowanej fornirem dębowym, ościeżnica w całości z dębu. Następna kolekcja to Luksusowa, drzwi płytowe  o grubości 90mm o parametrach termicznych porównywalnych z kolekcją Rycerską. Od września, UWAGA, ta kolekcja będzie tańsza o około 5%!!! Kolejną dobrą wiadomością jest fakt utrzymania ceny kolekcji Filmowej w wersji dębowej, niestety sosna drożeje o około 4%. Kolekcja Rycerska drożeje o 7% dąb a sosna o 12%. Kolekcja arktyczna: sosna 4% wzwyż ale za to dąb bez zmian. 9% zwyżki odnotujemy w całej kolekcji Klasycznej. Kolekcja kamienna bez zmian. W kolekcji Alu Therm – sosna i dąb podrożeje o 5%. Wyjątkiem są drzwi Megacal z tej kolekcji, cen nie ulegnie zmianie. Znika tu również dopłata 800 zł netto za drzwi otwierane do środka i za kolor 7016, który został włączony do standardów. W kolekcji Lekka Jazda, niestety wzrost cen wszystkich modli o 370 zł brutto.

Podsumowanie.

Moim zdaniem, ogólnie nie są to drastyczne podwyżki, ale jeżeli chcesz kupić drzwi po starej cenie, masz na to czas tylko do końca sierpnia. Jak zawsze zapraszam do naszych salonów firmowych w Warszawie, przy ulicy Radzymińskiej 202 i Łukowskiej 1 lok. U2, oraz do naszego sklepu online. Jeżeli coś pominąłem we wpisie, zapraszam do kontaktu telefonicznego lub mailowego, nasi konsultanci odpowiedzą wyczerpująco na zadane pytania. Zapraszam.