Zmiany w katalogu Delta

wpis w: #Domar, #Drzwi, Delta, drzwi | 0

Właśnie wyszedł najnowszy katalog drzwi Delta, edycja 2 – 2019. Zmiany nastąpiły wyłącznie w cennikach, więc zapraszam zainteresowanych zakupem produktów tej firmy, jest jeszcze czas na zamówienia. Do 17.06.2019 będą obowiązywały stare ceny!

katalog drzwi delta 2019 edycja 2

Ważną informacją jest coroczna przerwa urlopowa w firmie delta, która wystąpi w lipcu, z czym będą się wiązać opóźnienia w realizacji o około dwa tygodnie.

Od firmy otrzymaliśmy również informację, którą zacytuję poniżej:

Informujemy również, że zawieszamy realizację wprowadzenia do oferty nowych, zapowiadanych we wcześniejszym katalogu modeli drzwi Delta EXCLUSIVE 92P, Delta MAGNUM 58K RC4, Delta PERFECT 84X oraz klamkogałki elektronicznej Delta TAMARA’2 INOX. Podyktowane jest to wzrostem zamówień w bieżącym roku, a pragniemy utrzymać wysoki poziom obsługi oraz dotrzymywać terminów realizacji. O terminie wprowadzenia nowych produktów poinformujemy w okresie jesiennym.”

Z ciekawych informacji warto wspomnieć, , że w dniu 03.06.2019 firma Delta została laureatem bardzo prestiżowej w naszym kraju nagrody TERAZ POLSKA, za drzwi z serii Delta MAGNUM.

 

Tradycyjnie zapraszam do naszych salonów firmowych w Warszawie, przy ulicy radzymińskiej 202 oraz Łukowskiej 1 lok. U2. Na miejscu nasi wykwalifikowani pracownicy, chętnie odpowiedzą na wszystkie branżowe pytania.