Drzwi Wikęd, jesienne wydanie katalogu.

Od 5 listopada producent drzwi Wikęd zaprezentował dwie nowe linie drzwi wejściowych do domów jedno i wielorodzinnych. Nowe kolekcje to  FUTURE INOX oraz GLASS DESIGN, które wraz z nowym katalogiem wchodzą do oferty handlowej WIKĘD. Z nowym katalogiem mogą się Państwo zapoznać poniżej. Przedstawiamy również naszym zdaniem najistotniejsze zmiany wchodzące wraz z nim.

katalog drzwi Wikęd 2018
katalog_drzwi_wikęd_2018

Szczegóły nowych kolekcji.

Pierwsza z kolekcji GLASS DESIGN, to nowy rodzaj przeszklenia z zewnętrznej strony zlicowanego z powierzchnią skrzydła. Szklenie oparte na tzw. „lustrze weneckim”, ale wzbogacone efektem czarnej obwoluty, wyposażone w czarne „ciepłe ramki”. Od strony wewnętrznej skrzydła szybę zamyka ramka INOX lub BLACK również wpuszczona w skrzydło i zlicowana z powierzchnią zewnętrzną. Zdjęcia poniżej.

Druga kolekcja, to FUTURE INOX. Wyjątkowy, nowoczesny design w którym płaszcz skrzydła jedno lub dwu-kolorowy zlicowany jest z ramką INOX i szkleniem dając nam możliwości tworzenia zupełnie nowych, wyjątkowych wzorów drzwi. Kilka przykładowych zdjęć poniżej.

W katalogu prezentowanym przez firmę Wikęd, znajdziemy również kilka innowacyjnych rozwiązań. Jednym  z nich jest odmienny sposób łączenia ościeżnicy stalowej „9” i „11” w linii PREMIUM i NORMAL. Wynikiem tego jest fakt, iż skrzydło drzwiowe przyjeżdża do Państwa złożone z ościeżnicą. Z nowości, pojawiła się również nowa kolorystyka, oraz kilka innych drobnych zmian.

Reasumując: Przedstawione dwie nowe kolekcje to, z jednej strony wprowadzenie przez firmę nowatorskich rozwiązań  w produkcji drzwi wejściowych do domów. A dodatkowo wspaniały, niepowtarzalny w żadnej innej firmie design i kolorystyka, które bez wątpienia zaspokoją oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów. Osobiście uważam, że jest to najciekawsza propozycja tej jesieni, z pośród wszystkich polskich producentów drzwi.

Tradycyjnie zapraszam do naszych Warszawskich salonów, gdzie systematycznie poszerzamy naszą ekspozycję o nowe wzory drzwi. Wkrótce, dostępne będą przykładowe modele opisywanych powyżej nowych kolekcji Wikęd. Przypominam również, że otrzymacie Państwo niezbędną pomoc w zakresie doradztwa na temat stolarki otworowej w naszych salonach, Warszawa, ul. Radzymińska 202 oraz Łukowska 1 lok. U2. Dodatkowo mogą Państwo skorzystać z pomocy telefonicznej oraz zadawać pytania poprzez pocztę elektroniczną, do czego serdecznie zachęcam.