30 lat drzwi Gerda

wpis w: Domar Warszawa, drzwi Gerda, Gerda | 0
Gerda
Gerda

W tym roku Firma Gerda, obchodzi 30 lecie powstania. Na ten jubileusz, Firma zaprosiła swoich partnerów do Krynicy Zdrój. Jest to na tyle istotna informacja, iż producent drzwi Gerda, jest jednym z największych producentów na rynku polskim. 30 lat istnienia na rynku, świadczy o stabilnej i niezachwianej pozycji firmy. Nasza Firma Domar, która jest jednym z pierwszych o ile nie pierwszym  partnerem Gerda na terenie Warszawy i okolic, czuje się zobligowana do uczestnictwa w tym spotkaniu.

Gerda – cel spotkania.

Celem tego zjazdu, jest omówienie dorobku firmy i podzielenie się informacjami na temat sukcesów oraz osiągnięć. Jednak to co nas najbardziej interesuje, to będą prezentacje nowych drzwi Gerda. Drzwi wejściowe do domów to podstawowy temat omawianych nowości. Ostaną zaprezentowane najnowsze modele oraz innowacyjne rozwiązania, które będą od teraz towarzyszyć wszystkim produktom marki Gerda. Mam nadzieję, że jako pierwsi zaprezentujemy zdjęcia i opiszemy nowe rozwiązania technologiczne tej wyśmienitej marki. Mamy również nadzieję, że rozpoczniemy rozmowy na temat polepszenia warunków współpracy, co zaowocuje wyższą jakością oraz niższymi cenami dla naszych klientów.

Recenzje po spotkaniu, postaramy się opublikować w terminie jak najszybszym po zakończeniu spotkania.Dodatkowo mamy nadzieję, że Galeria zdjęć zachęci państwa do zainteresowania się tą znakomitą marką.

Zapraszamy.