Na naszych stronach internetowych znajdziesz również bogaty asortyment osłon okiennych popularnie zwanych roletami. Praktycznie dostępne jest w naszych salonach każde możliwe rozwiązanie dostępne na rynku. Między innymi dysponujemy roletami dzień / noc które są bardzo fajnym rozwiązaniem oraz niejako nowością. Zbudowane są z pasków i siatki naprzemian, gdy przesuwamy paski wyżej lub niżej osiągamy efekt kompletnego zaciemnienia lub połowicznego oczywiście możemy rolety odsłonić całkowicie też, jest to bardzo ciekawe i co najważniejsze efektowne rozwiązanie, które tak naprawdę cieszy oko. Kolejne ciekawe rolety które posiadamy są to plisy, to co w nich jest najciekawsze to możliwość odsłaniania okiem od góry i od dołu (na zdjęciach poniżej , a to co jest ciekawe również w plisach to fakt że nie mają prowadnic dzięki czemu oszczędzamy miejsce i tzw. prześwit w oknie. Dodatkowo w asortymencie który możesz obejrzeć u nas na stronie internetowej lub w salonach są moskitiery a żaluzje drewniane jako element klasyczny. Rolety występują w praktycznie każdym kolorze jaki można sobie wymyślić, dodatkową cechą charakterystyczną naszego asortymentu jest to że towar jest naprawdę w bardzo dobrej jakości i ceny są stosunkowo bardzo niskie. Zachęcamy do zapoznania się z przykładowymi zdjęciami a pełen asortyment znajduje się na stronach naszego sklepu internetowego.

Do zaproponowania mamy między innymi rolety dzień noc, jest to stosunkowo nowe rozwiązanie spotykane na naszym rynku, bardzo wygodne i co najważniejsze bardzo estetyczne. Posiadane przez nas rolety dzień / noc charakteryzuje bardzo bogatą kolorystyka, duża ilość rozwiązań, oraz bardzo dobrą cena.

Innym rozwiązaniem osłon okiennych, które mamy do zaproponowania są plisy. Plisy również występuje bardzo bogatej kolorystyce ale cechuje je szereg zalet, które mają przewagę nad roletami. Pierwszą podstawową zaletą przypisach jest fakt że nie posiadają prowadnic, co nie zabiera nam światła okna, dużym udogodnieniem jest również możliwość odsłaniania plis od góry ale też od dołu. Dzięki intratnym kontraktom posiadamy plisy w bardzo dobrej ofercie cenowej.

Warto również nadmienić że posiadamy też klasyczne tzw. standardowe rolety, które są w bardzo bogatej kolorystyce oraz ciekawych rozwiązaniach. Standardowe rolety cieszą się dużym zainteresowaniem chodź na rynku jest znacznie więcej możliwości wykorzystania osłon okiennych aczkolwiek przyzwyczajenie robi swoje więc nasza Firma dba by w proponowanym asortymencie również znalazł się taki towar.

Kolejnym rodzajem osłon Okiennych, którym możemy się pochwalić to bogaty wybór moskitier. Moskitiery posiadamy zwijane, do drzwi, ale również takie które można zamontować na stałe.

Na koniec chcemy zachęcić państwa do zapoznania się z asortymentem żaluzji drewnianych, bogata kolorystyka , doskonałe materiały z których są wykonane na pewno zwrócą państwa uwagę. Żaluzje drewniane wspaniałe chronią przed światłem a ich dodatkowym atutem jest to że są bardzo eleganckie i mają w sobie magię która pozwala uzupełnić wystrój naszego wnętrza w coś unikatowego.

Poniżej przedstawiamy kilka przykładowych zdjęć, wcześniej omówionego asortymentu który znajduje się w naszych salonach firmowych w Warszawie. Zachęcamy do odwiedzenia nas salonach, gdzie nasi wykwalifikowani konsultanci bez problemu doradzał państwu jaki rodzaj osłon Okiennych będzie najlepiej sprawdzał się w państwa domu lub mieszkaniu.

moskitiera

moskitiera czarna

obudowana moskitiera

roleta dzien noc

 

roleta_dzien_noc_1

roleta dzien noc 2

roleta szara

roleta w kwiaty

 

roleta zielona

roleta zielona odslonieta

żaluzje drewniane

żaluzje drewniane ciemne

 

żaluzje drewniane odsloniete

żaluzje zielone