Drzwi Eclisse

katalog_drzwi_EclisseMarka Eclisse, to głównie rozwiązania wysokiej jakości systemów do drzwi chowanych. Rozwiązania proponowane przez firmę, pozwalają na optymalizację przestrzeni w mieszkaniu i dosłownie zmieniają aranżację całego wnętrza. Drzwi Eclisse, to rozwiązania, które kreują nowe trendy w architekturze. Produkty marki Eclisse, dedykowane są dla klientów oczekujących wysokiej jakości produktu, stworzonych z najlepszej jakości materiałów i doskonałych, innowacyjnych rozwiązań technicznych.

Cechy drzwi Eclisse

Prócz wysokiej jakości zarówno materiałów jak i wykonania, najbardziej interesującą cechą jest możliwość samodzielnego kreowania ich wyglądu. Drzwi można pomalować w kolorze ścian, a odpowiedni montaż zapewni doskonałe zlicowanie drzwi ze ścianą, co w efekcie da wizualne wrażenie ukrycia drzwi. Ich powierzchnia nadaje się również do nałożenia tapet ściennych, można również drzwi pokryć lustrem, co da ciekawe efekty. Funkcjonalność, estetyka i bezpieczeństwo to podstawowe cechy gwarantujące użyteczność drzwi Eclisse.

Poniżej prezentujemy kilka zdjęć z pomieszczeń, w których zastosowano rozwiązania proponowane przez firmę Eclisse, kilka zdjęć z montaży, które przeprowadziły nasze ekipy montażowe. Pomocny zapewne będzie również zamieszczony katalog drzwi Eclisse.

UWAGA – Jeżeli zainteresowały Cię drzwi Eclisse i zdecydujesz się na zakup wraz z montażem, to zapłacisz tylko 8% podatku VAT, jako klient indywidualny. Wszystkie drzwi sprzedawane w naszej firmie wyceniamy indywidualnie. Wszelkich informacji udzielamy w naszych salonach w Warszawie, przy ul. Radzymińskiej 202 oraz Łukowskiej 1 lok. U2. Możesz skontaktować się z nami drogą mailową lub telefonicznie. Dokładamy wszelkich starań, by informacje przekazywane były wyczerpujące, nasi doradcy z pewnością podsuną też inne ciekawe rozwiązania i możliwości. Zapraszamy.

Zdjęcia z montażu, wykonanego przez Domar S. C. Warszawa: