Producentem drzwi Kozłowski jest firma rodzinna z wieloletnimi tradycjami. Ciekawostką jest również fakt, że firma Kozłowski jest właścicielem marki Erkado. Jest to duża firma, dysponująca potężnym zapleczem maszynowym i logistycznym oraz bardzo dobrym działem projektowym. Najnowszą i najbogatszą linią Kozłowski na ten rok jest linia drzwi białych najbardziej modnych w tym roku. Producenta drzwi Kozłowski wyróżnia się spośród wszystkich producentów najbardziej tym że można zamówić w tej firmie praktycznie drzwi takie jakie sobie wymarzymy. Firma Kozłowski jest w stanie wyprodukować na zamówienie praktycznie każde drzwi, o nietypowych wymiarach takich jak szerokość, wysokość ale również można zamówić drzwi z ościeżnica mi ukryty. Bez wątpienia drzwi wewnętrzne Kozłowski do również najwyższa jakość są to chyba najlepsze drzwi na rynku. Jeżeli poszukujesz o nietypowych wymiarach, lub masz pomysłu na nowatorskie rozwiązania, to zapewne drzwi Kozłowski zaspokoją twoje oczekiwania. Poniżej przedstawiamy kilka przykładowych produktów oraz katalog na rok 2015. Więcej produktów możesz obejrzeć w naszym sklepie internetowym.


Najnowszy katalog drzwi Kozłowski:

Film poglądowy, zapraszamy:

 


Drzwi Kozłowski Bezprzylgowe

Drzwi Kozłowski Bezprzylgowe

Linia TREND są to drzwi bezprzylgowe. Nowoczesne wzornictwo w połączeniu z nowymi technologiami tworzą ciekawą propozycje do designerskich wnętrz.
Zawiasy ukryte oraz zamek magnetyczny doskonale komponuje się z prostymi wzorami drzwi wykończonych fornirami modyfikowanymi, lakierem w odcieniu bieli lub taflą akrylową w wysokim połysku.

Biel – kolor uniwersalny i ponadczasowy.
Od jakiegoś już czasu białe drzwi wracają spowrotem do łask, a dzieje się tak zapewne dlatego, iż żyjemy wczasach, w których bardzo popularne są kierunki wystroju takie jak styl skandynawski czy np. rustykalny, a własnie kolor biały świetnie do nich pasuje.

Właśnie dlatego firma Drzwi Kozłowski posiada w swojej ofercie tak szeroki wybór drzwi białych różnych marek i o różnym wzornictwie, po to by dać Państwu jak najszerszy wybór i możliwość dopasowania drzwi do własnego domu lub mieszkania.
drzwi białe

Co oznacza kolor biały?
Kolor biały jest symbolem czystości, niewinności, bezpieczeństwa, jest najbardziej neutralnym spośród całej palety kolorów. Dodaje ponoć optymizmu, poprawia samopoczucie i co może być dla niektórych ważne przyspiesza procesy samooczyszczania organizmu z toksyn.

Jakie to ma znaczenie w wystroju wnętrz?
Otóż biały kolor przez to, iż odbija więcej światła, rozjaśnia pomieszczenia i optycznie je powiększa, dając poczucie czystości i świerzości. Kolor ten jest też po prostu elegancki i pasuje w zestawieniu do wielu, jak nie wszystkich kolorów. Jest ponadczasowy, dlatego właśnie nadaje się do praktycznie wszystkich stylów budownictwa i wystroju wnętrz.

Chyba właśnie dlatego ostatnio bardzo wiele osób decyduje się wybrać biały kolor jako ten dominujący w wystroju ich domu czy mieszkania, wybierając go także jako kolor drzwi zewnętrznych.
Białe drzwi Kozłowski

Jak już wcześniej wspomnieliśmy w naszej ofercie znajduje się mnóstwo drzwi białych różnych marek. Pragniemy jednak zaprezentować Państwu drzwi białe OMAHA. Są to bardzo piękne drzwi o klasycznym designie, ze skrzydłem przylgowym, wykonane w technologi hybrydowej TWIN. Wykończone za pomocą dwóch bliźniaczych płyt MDF, zespolonych i oklejonych folią PCV. Możliwość dodatkowego oszklenia wraz z kolorem białym sprawiają, iż drzwi te mogą być nie tylko bardzo funkcjonalnym, ale też bardzo pieknym elementem Państwa domu.


Drzwi Kozłowski linia Stile

Linia STILE są to drzwi MDF wykonane w technologii ramowo-płycinowej (bez plastra miodu) wykon´czone folią finisz o wysokiej odpornos´ci na zarysowanie. Dostępne są w wersji białej oraz czterech wersjach z doskonałym rysunkiem drewna. Os´cieżnica regulowana dostosowana do każdej grubos´ci muru.

Linia STILE polecana jest tam gdzie stawia się na jakos´c´ z zachowaniem niskiej ceny.

Zastosowanie w produkcji nowoczesnych maszyn i technologii, gwarantuje wysoką jakość wykonania.

drzwi Kozłowski MDF


Drzwi Kozłowski BEZOŚCIEŻNICOWE

Drzwi Kozłowski BEZOŚCIEŻNICOWE

Linia SECRET są to drzwi bezościeżnicowe. Dzięki zastosowaniu nowatorskiej konstrukcji ościeżnicy aluminiowej uzyskujemy efekt drzwi ukrytych w ścianie. Drzwi występują w wersji fornirowanej, lakierowanej lub do samodzielnego wykończenia tapetą lub farbą ścienną.

Linia SECRET ukryj drzwi – przełam schematy !


Drzwi Kozłowski DREWNIANE

Linia PRESTIGE są to drzwi drewniane. Oferowany jest bogaty wybór modeli drzwi wykonanych z drewna olchowego, sosnowego lub dębowego.
Dostępna jest szeroka gama kolorystyczna i pięć rodzajów wykończenia. Wymiary są dostosowane do rzeczywistych otworów drzwiowych.

Linia PRESTIGE stworzona jest dla klientów poszukujących drzwi na indywidualne zamówienie.

Drzwi Kozłowski DREWNIANE