Producentem drzwi Interdoor jest firma Interdrex Sp. Z o. o. Rozpoczęcie działalności datuje się na rok 1990, co czyni tę firmę jedną z najstarszych, które produkują drzwi wewnętrzne na polskim rynku drzwiowym. Jest to duża firma, zatrudniająca ponad dwieście osób. Firma jest członkiem klubu „Gazel Biznesu”, to grono najbardziej dynamicznie rozwijających się firm w Polsce. Charakterystyką drzwi Interdoor są dwa główne aspekty, doskonały wygląd i perfekcyjne wykonanie. Wśród modeli znajdziemy drzwi pełne, przeszklone, przesuwne oraz szklane. Ciekawym modelem są drzwi akustyczne, tak jak nazwa wskazuje charakteryzujące się izolacyjnością dźwiękową. Założeniem firmy Interdoor jest również dbałość o środowisko naturalne, firma stosuje lakiery wodne do wykończeń drzwi, które są bezpieczne dla środowiska również farby stosowane do malowania drzwi są najwyższej jakości i ekologiczne.

O dynamicznym rozwoju firmy świadczy fakt wprowadzania systematycznie na rynek nowych modeli drzwi Interdoor. Bardzo duża gama modeli w przepięknej kolorystyce jest godna uwagi, poniżej przedstawiamy przykładowe wzory wraz z opisem drzwi Interdoor, a wszystkie modele są na naszych stronach internetowych pod tym adresem.


Poniżej katalog drzwi Interdoor 2018:

Film:


drzwi interdoor MANHATTAN AKUSTIK

Drzwi Interdoor MANHATTAN AKUSTIK

Drzwi AKUSTIK to jednoskrzydłowe przylgowe lub bezprzylgowe drzwi o specjalnej konstrukcji, wyposażone w mechaniczny próg opadający, które charakteryzują się wysokimi parametrami izolacyjności akustycznej. W wersji przylgowej drzwi posiadają klasę Rw = 37 dB, natomiast w bezprzylgowej – klasę Rw = 32 dB.

Model MANHATTAN AKUSTIK występuje w okleinie DI MODA oraz w wersji malowanej.


Drzwi Interdoor Classic

CLASSIC to skrzydła frezowane występujące w wersji pełnej i przeszklonej w pięciu różnych wzorach:  CLASSIC 1, CLASSIC 2, CLASSIC 3, CLASSIC 4 i CLASSIC 5. W skrzydle przeszklonym istnieje możliwość  wyboru profilu ramek i szprosów zgodnie z zamieszczonym poniżej opisem. Drzwi dostępne są w wersji przylgowej, bezprzylgowej, jednoskrzydłowej i dwuskrzydłowej. Drzwi CLASSIC można wyposażyć w ozdobne korony, nadające drzwiom klasyczny charakter.

Drzwi jednoskrzydłowe dostępne są również w wersji CLASSIC AKUSTIK z izolacyjnością akustyczną Rw = 37 dB w drzwiach przylgowych lub 32 dB w drzwiach bezprzylgowych.

drzwi interdoor classic


drzwi interdoor alba

Drzwi Interdoor Alba

Drzwi ALBA charakteryzują się metalowymi wstawkami w kolorze aluminium. Sposób ułożenia okleiny determinowany jest rodzajem wykończenia. Okleina NATURA układana jest na skrzydłach poprzecznie, natomiast okleina DI MODA pionowo (wyjątek stanowi DI MODA dąb verse, gdzie wzór jest poziomy). Drzwi występują w wersji przylgowej oraz bezprzylgowej, jednoskrzydłowej i dwuskrzydłowej. W modelu ALBA 1 i 3 w wersji przylgowej środkowa wstawka nie dochodzi do krawędzi skrzydła, lecz kończy się pod klamką.

Drzwi jednoskrzydłowe dostępne również w wersji ALBA AKUSTIK z izolacyjnością akustyczną Rw = 37 dB w drzwiach przylgowych lub 32 dB w drzwiach bezprzylgowych.


Drzwi Interdoor SIENA

SIENA to drzwi łączące ze sobą szkło i drewno. Charakterystyczne wąskie przeszklenie znajduje się na środku skrzydła. Model ten występuje w okleinach NATURA, DI MODA, GLOSSA oraz w wersji malowanej. Możliwe jest zastąpienie szkła płytą w okleinie NATURA, DI MODA lub GLOSSA, płytą malowaną albo w okleinie HPL w kolorze stali nierdzewnej oraz płytą pokrytą stalą nierdzewną. Przeszklenie stanowi szyba bezpieczna grubości 8,5 mm. Drzwi występują w wersji jedno i dwuskrzydłowej, przylgowej oraz bezprzylgowej.

Drzwi Interdoor SIENA


Drzwi Interdoor TORINO AKUSTIK

Drzwi Interdoor TORINO AKUSTIK

Drzwi AKUSTIK to jednoskrzydłowe przylgowe lub bezprzylgowe drzwi o specjalnej konstrukcji, wyposażone w mechaniczny próg opadający, które charakteryzują się wysokimi parametrami izolacyjności akustycznej. W wersji przylgowej drzwi posiadają klasę Rw = 37 dB, natomiast w bezprzylgowej – klasę Rw = 32 dB.

W modelu TORINO AKUSTIK dwie białe wstawki oddzielają poprzecznie ułożoną pośrodku skrzydła okleinę NATURA od okleiny ustawionej pionowo na brzegach skrzydła. Opcjonalnie białe wstawki można zastąpić kolorem aluminium. W przypadku oklein NATURA: dąb brązowy, dąb rustykalny, teak i mahoń na skrzydłach nie stosuje się białych wstawek (istnieje możliwość zastosowania wstawek w kolorze aluminium). Drzwi występują w wersji pełnej, przeszklonej, przylgowej i bezprzylgowej.