Asilo LINATE ZERO część 2

Dziś kontynuujemy cykl filmów instruktażowych na temat montażu drzwi Linate ZERO. Pierwsze dwa filmy instruktażowe znajdą Państwo w tym miejscu. Cykl prezentacji montażu prowadzi pan Aleksander Kamiński, menadżer produktu Discret.

drzwi Asilo Linate Zero

 Drzwi Asilo LINATE ZERO.

Na temat tego unikatowego modelu drzwi pisałem już wielokrotnie, przypominam, że jest to model unikatowy w skali drzwi wewnętrznych, pozwala on na zamontowanie drzwi tak, by były ukryte a dodatkowo możliwość pomalowania ich w kolorze ścian lub pokrycia na przykład tapetą daje efekt, że są one niewidoczne. Jest to bardzo ciekawe rozwiązanie, które dzięki dostępnej cenie jest bardzo często stosowane przez naszych klientów. Zapraszam do poniższej prezentacji filmów:

 

 

Jak zawsze zachęcam Państwa do odwiedzenia naszych salonów w Warszawie, gdzie na bogatej ekspozycji mamy możliwość pokazania państwu drzwi Asilo LINATE ZERO, a nasi pracownicy na przykładzie zaprezentują możliwości i zalety omawianych drzwi. Dodatkowo przypominamy, że nasza Firma świadczy również usługi montażu drzwi wewnętrznych i zewnętrznych. Aby sprawdzić możliwości montażu i zaproponować dogodne rozwiązania można u nas zamówić również bezpłatny i niezobowiązujący pomiar w Państwa mieszkaniu. Usługa ta dostępna jest dla mieszkańców Warszawy i okolic. Jak zawsze o dostajemy również do Państwa dyspozycji poprzez e-mail oraz telefonicznie. Zapraszamy.