Asilo LINATE ZERO część 3

Dzisiejszy wpis jest trzecim i zarazem ostatnim z cyklu instrukcji montażu drzwi Asilo Linate Zero. W poniższym filmie, pan Aleksander Kamiński, manager produktu w firmie Asilo, zaprezentuje ostatni etap montażu drzwi, czyli wykończenie.

Asilo Linate Zero

Ideą tych drzwi jest ich ukrycie w ścianie, aby uzyskać taki efekt, należy wykończyć łączenia ościeżnicy drzwi ukrytych ze ścianą używając masy do spoinowania konstrukcyjnego. Kolejnym krokiem obróbki w drzwiach ukrytych Asilo Linate, jest oszlifowanie w taki sposób, by powierzchnia łączenia była gładka i licowała się zarówno z ościeżnicą i ścianą. Kolejnym krokiem wykończenia jest zagruntowanie obrabianej powierzchni nad którą pracowaliśmy – jest to bardzo istotny czynnik, który zapewni trwałość i odporność powierzchni nad którą pracowaliśmy. Istotną informacją jest fakt, iż samej ościeżnicy nie musimy gruntować, zostało to zrobione w fabryce Asilo. Końcowym etapem jest malowanie, dzięki któremu uzyskamy unikatowy i oryginalny efekt drzwi ukrytych, ten etap jest ostatnim w naszej pracy. Szczegóły zaprezentowane są w poniższym filmie poglądowym:

 

Efekt końcowy może wyglądać tak, jak na poniższych zdjęciach, na których prezentujemy możliwości omawianego produktu. Naszym zdaniem robią one duże wrażenie i są unikatowe w swoim rodzaju.

Jak zawsze zapraszamy Państwa do naszych salonów warszawskich przy ulicy Łukowskiej 1 lok. U2 oraz Radzymińskiej 202, gdzie na bogatej ekspozycji znajdą Państwo omawiany model Asilo Linate Zero. Dodatkowo do Państwa dyspozycji w Warszawie w naszych salonach pozostają nasi konsultanci, którzy wyczerpująco omówią Państwu wybrane przez was produkty i chętnie odpowiedzą na wszelkie pytania. Proponujemy również dla mieszkańców Warszawy i okolic, bezpłatną usługę pomiaru, podczas której nasi pracownicy, zaproponują dogodne rozwiązania w Państwa mieszkaniu, przedstawią propozycję, pokażą próbki kolorów oraz zaprezentują najszerszą ofertę drzwi wewnętrznych i wejściowych. Ważne jest to, że pomiar jest niezobowiązujący i bezpłatny. Pełną gamę proponowanych drzwi znajdą Państwo również na stronach naszego sklepu internetowego pod tym adresem. A w razie pytań lub wątpliwości zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub drogą mailową.