Asilo Linate Zero

Drzwi Asilo Linate Zero

Firma Asilo przygotowała cykl filmów, które prezentujemy poniżej, na temat montażu drzwi z ościeżnicą ukrytą Asilo. Montaż prowadzi Aleksander Kamiński, manager produktu Discret, który na co dzień prowadzi szkolenia dla montażystów drzwi Asilo. Naszym zdaniem jest to doskonały materiał, który pokaże Państwu w jaki sposób montaż zostanie przeprowadzony i czego możecie się państwo spodziewać podczas wykonywania tego typu prac.

 

 

Dodatkowo pojawiły się informacje w artykule na stronie Asilo, który jest inspiracją do samodzielnego zaprojektowania swojego wnętrza, wykorzystując drzwi Asilo Linate Zero wraz z systemem dekoracyjnym Magnat. W artykule czytamy, że drzwi te dają praktycznie nieskończone możliwości aranżacji i wykończenia naszego mieszkania. Asilo Linate Zero, po zamontowaniu tworzą efekt płaskiej powierzchni, gdyż licują się ze ścianą, warto zauważyć również, że ościeżnica w tych drzwiach jest niewidoczna. Zgodnie z treścią zawartą w omawianym artykule, daje nam to możliwość potraktowania powierzchni ściany oraz drzwi jako całości, możemy ją pomalować lub tapetować. Dalej w artykule czytamy, że w odpowiedzi na pytania klientów, firma Asilo przetestowała system dekoracyjny Magnat Style. Efekt tej pracy był doskonały. Firma zdecydowała się na prezentację tego rozwiązania na targach w Monachium i prezentacja ta odniosła ogromny sukces, drzwi i ściana w stylistyce betonu architektonicznego przykuwała uwagę wszystkich zwiedzających, a jest to tylko próbka ogromnych możliwości do wykończenia wnętrza.

Poniżej prezentujemy dwa filmy, których celem jest inspiracja, jak w sposób kreatywnie wykorzystać produkty Magnat Style podczas montażu i wykończenia drzwi ukrytych Asilo.

 

 

Jak zawsze zapraszamy Państwa do naszych salonów firmowych w Warszawie, gdzie nasi pracownicy zaprezentują Państwu przykładowe modele drzwi Asilo na naszej bogatej ekspozycji, oraz omówią szczegóły i odpowiedzą na wszelkie pytania. Salony znajdują się w Warszawie przy ul. Radzymińskiej 202 oraz Łukowskiej 1 lok U2, W razie dodatkowych pytań zapraszamy do kontaktu drogą mailową lub telefonicznie – od poniedziałku do piątku w godzinach 10.00 – 18.00 i w soboty od 10 do 14.00.