Białe drzwi zawsze w modzie

Kolor biały kojarzy się z czystością, prostotą oraz przestronnością. Zapewne jest to główny powód dla którego kolor ten króluje w naszych domach już od wielu lat. W naszych mieszkaniach świetnie wyglądają zarówno białe ściany, podłogi i oczywiście drzwi. Tu nasuwa się pytanie, dlaczego projektanci wnętrz tak upodobali sobie biały kolor?

Podstawową cechą koloru białego jest przede wszystkim wrażenie przestronności. Dzięki temu świetnie sprawdza się w małych mieszkaniach ale i w dużych domach. Kolor ten daje poczucie porządku i harmonii. Ważnym jest również fakt, że biel współgra świetnie z praktycznie każdym innym kolorem, dzięki czemu można ją komponować praktycznie w nieskończoność.

Drzwi Porta

Wszystkie powyższe czynniki, wpłynęły na to, że Firma Porta postawiła właśnie w swoich produktach głównie na kolor biały. Dzięki zastosowaniu w drzwiach Porta dodatków typu szkło hartowane, metale i inne okucia, drzwi te mają bardzo nowoczesny charakter. Świetnym przykładem są drzwi Porta Vector oraz Porta Form Premium, które prezentujemy na zdjęciach poniżej. Drzwi te wspaniale sprawdzają się świetnie w aranżacjach w stylu nowoczesnym jak również w klasycznym.

Salon drzwi Warszawa

W naszych Warszawskich salonach, na bogatej ekspozycji, znajdą Państwo wyżej opisywane modele ale również inne  białe drzwi. Przy ul. Radzymińskiej 202 oraz Łukowskiej 1 lok. U2, posiadamy ponad sto modeli drzwi różnych marek. Dodatkowo do Państwa dyspozycji są nasi wykwalifikowani konsultanci, których doświadczenie i wiedza bez wątpienia będą pomocne podczas zakupów.

Zapraszamy również do skorzystania z naszej oferty niezobowiązującego i bezpłatnego pomiaru, podczas którego, nasi pracownicy pomogą Państwu w wyborze drzwi Porta lub innej marki. Najważniejszym jest to, że podczas pomiaru dowiedzą się Państwo wiele ciekawych rzeczy na temat technicznych rozwiązań.

Jeżeli zainteresował Państwa ten krótki opis, zapraszamy również na strony naszego sklepu internetowego, na łamach którego prezentujemy wszystkie modele drzwi Porta. W sklepie znajdą Państwo również produkty innych czołowych producentów drzwi wewnętrznych i wejściowych, zapraszamy serdecznie.