Delta – zapraszamy do salonów firmy Domar

DELTA to rodzinna firma, która została założona w roku 1992 przez Zbigniewa Różyckiego. Od początku swego istnienia zajmowała się stolarką drzwiową ze szczególnym nastawieniem na atestowane drzwi antywłamaniowe i zamki.

Obecnie marka DELTA Zbigniew Różycki jest rozpoznawalna w całym kraju jako czołowy producent drzwi stalowych i antywłamaniowych do mieszkań, domów jednorodzinnych oraz instytucji użyteczności publicznej. Dwa zakłady produkcyjne w Katowicach i Skrzyszowie, stabilni kooperanci, stosowanie innowacji oraz najnowszych technologii i urządzeń zapewniają Państwu wysoką jakość produktów drzwiowych.

Drzwi Delta – atuty.

Tak jak pisałem we wstępie, Delta to jedna z najstarszych i najbardziej doświadczonych producentów drzwi antywłamaniowych w Polsce. Dzięki nowoczesnemu parkowi maszynowemu, jakość produkowanych drzwi Delta jest na najwyższym poziomie. Wszystkie drzwi posiadają wszelkie atesty i spełniają europejskie normy jakości, które są potwierdzone certyfikatami. Dodatkowo sprawny dział projektowy dba, aby produkty były zgodne z najnowocześniejszymi światowymi trendami mody. Warto również zwrócić uwagę na bogatą kolorystykę opisywanych drzwi antywłamaniowych. Wszystko to oznacza, że kupując drzwi Delta, mamy pewność najwyższej jakości produktu. Ale również ogromną satysfakcję z ich nowoczesnego i modnego wyglądu, który sprosta nawet najbardziej wymagającym z Państwa.

Gdzie można zobaczyć drzwi?

W naszych salonach w Warszawie, przy ul. Radzymińskiej 202 i Łukowskiej 1 lok. U2 posiadamy największą w Warszawie ekspozycję drzwi. W naszych salonach posiadamy również niezbędne materiały reklamowe i próbki kolorów, które są do Państwa dyspozycji. Na wszelkie pytania odpowiedzą nasi wykwalifikowani pracownicy. Dodatkowo mogą Państwo skorzystać z naszej usługi bezpłatnego i niezobowiązującego pomiaru. Nasz pracownik odwiedzi Państwa w domu, w pierwszej kolejności zapozna się z oczekiwaniami. Następnie dokona pomiaru i na tej podstawie udzieli informacji na temat możliwości montażu. Dodatkowo doradzi inne rozwiązania, które sprawdzą się w danym miejscu. A w razie pytań, pomoże podjąć najlepszą dla Państwa decyzję. Zapraszamy do naszych salonów, do sklepu online oraz kontaktu telefonicznego / mailowego, celem ustalenia dogodnego terminu spotkania w celach pomiaru.