DRE – katalog 2016

Od początku marca tego roku zostaje wprowadzony katalog drzwi DRE (1/2016). W sprzedaży znajdziemy nowe produkty oraz rozszerzoną kolorystykę oklein. Nowa edycja katalogu przyniesie nam cztery nowe dekory, nową kolekcję drzwi malowanych, nowe wzory klamek. Wycofane z oferty zostały dekory oklein: grafit ryfla (CELL), wiśnia złota (3D), zebrano (NATURA).

Z nowych modeli drzwi przedstawiamy wzory w galerii poniżej, są to drzwi płytowe malowane lakierem wodnym z serii BINITO.

Lecz największym przełomem jest nowa grupa drzwi połyskowych. Skrzydła drzwiowe jak i ościeżnice pokryte są wysokiej jakości połyskowym laminatem. Drzwi dostępne będą wyłącznie w wersji bezprzylgowej z zamkiem magnetycznym i trzema zawiasami. Dodatkowo na potrzeby drzwi połyskowych zostaje wprowadzona nowa ościeżnica, której połączenia wykonane są pod kątem prostym. W dalszym ciągu dostępna będzie ościeżnica łączona pod kątem 45º.

Ościeżnica do drzwi połyskowych - schemat

Drzwi DRE z linii drzwi połyskowych to dwie kolekcje drzwi ramowych NELLA i ILIS oraz kolekcja drzwi płytowych SILIA.

Drzwi DRE NELLA:

Drzwi DRE ILIS:

Kolekcja drzwi SILIA:

Wszystkie kolekcje dostępne będą w sześciu kolorach:

Połysk standard

Połysk metalik

Wyżej wymienione modele drzwi DRE, będą mogli Państwo zamówić w naszych salonach w Warszawie, telefonicznie lub drogą mailową już od 01 marca 2016.

DRE wprowadza również nowe klamki, których próbkę prezentujemy poniżej:

nowe klamki

Dodatkową, mniej przyjemną informacją jest podniesienie cen o około 3% dla większości produktów. Faktem jest, że jest to pierwsza podwyżka od czterech lat, związana z rosnącymi cenami surowców do produkcji drzwi wewnętrznych. Podwyżce nie ulegną kolekcje drzwi ramowych z ramiakami prostymi, drzwi szklane, drzwi malowane oraz drzwi techniczne.

Poniżej listujemy zmiany cen:

3% więcej zapłacimy za: drzwi ramowe krzywoliniowe, drzwi VETRO, SOLID/ENTER, LACK, ASCADA, drzwi płytowe (z wyjątkiem modelu STANDARD 10 i oklein CPL), systemy przesuwne, naświetla i doświetla, ościeżnice regulowane, opaski, listwy, ćwierćwałki, tunele

5% więcej za: ościeżnica prosta w okleinie CELL, 3D, ościeżnica metalowa

10%: ościeżnica prosta w okleinie FINISH, drzwi STANDARD 10 w okleinie CELL i 3D, drzwi ramowe w okleinie naturalnej, dostawki ramowe w okleinie naturalnej

15%: ościeżnica prosta w okleinie CPL, kolekcja STANDARD, MODERN, PLUS w okleinie CPL, kolekcje o zmiennej wysokości w okleinie CPL, dostawki w okleinie CPL.

Reasumując, nowe produkty zawarte w katalogu drzwi DRE robią bardzo pozytywne wrażenie, podoba nam się również nowa kolorystyka a i proponowane klamki prezentują się interesująco. Planujemy wraz z wejściem do sprzedaży, poszerzyć ekspozycję naszych salonów w Warszawie o kilka omawianych nowości i oczywiście zapraszamy do przyjrzenia się bliżej im na miejscu.