Drzwi Delta

Firma ta jest czołowym producentem tej branży od 1992r. Założycielem firmy jest Zbigniew Różycki. Drzwi Delta to symbol najwyższej jakości drzwi stalowych i antywłamaniowych, które stosowane są zarówno w mieszkaniach domach i instytucjach. Ogromne doświadczenie, zdobyte na przestrzeni lat, dało efekt linii produktów o najwyższej jakości, a nowoczesny park maszynowy, optymalizacja gospodarowania materiałami do produkcji drzwi, zoptymalizowała cały proces tak, że drzwi Delta są nie tylko jednymi z najlepszych na rynku ale również adekwatnie do jakości, jednymi z najtańszych produktów tej rodziny na polskim rynku.

Doskonałe parametry drzwi Delta

Większość produktów Delta, cechuje bardzo wysoka odporność na włamanie, poparta badaniami ITT zgodnie z normą PN-EN 14351-1+A1:2010. Kolejnym atutem jest wysoka izolacyjność termiczna, dzięki której w naszym mieszkaniu ograniczymy znacznie zużycie ‘ulatującej’ energii cieplnej. Opisując drzwi Delta, warto zwrócić uwagę również na doskonałe parametry izolacyjności akustycznej, które znacznie podnoszą komfort przebywania w naszym domu. Warto tu zwrócić uwagę, że zarówno zadbano tu o skrzydło drzwiowe jak i o ościeżnice.

Poniżej kilka przykładów:

Kolorystyka i okucia Delta

 Pomimo, iż ilość dostępnych kolorów proponowanych przez firmę, nie jest tak boga jak u konkurencji, warto zwrócić uwagę, że są one na tyle uniwersalne, że można dopasować je praktycznie do każdej aranżacji wewnątrz mieszkania. Z kolei piękno prostoty będzie stanowiło doskonałą wizytówkę naszego domu z zewnątrz.

Klienci polecają drzwi

Nasza wieloletnia współpraca z firmą Delta, a warto zaznaczyć, że jesteśmy jedną z pierwszych firm sprzedających produkty tej marki na Warszawskim rynku, pozwala nam na ocenę poprzez pryzmat doświadczenia na ich ocenę. Zarówno nasi konsultanci, jak i grono zadowolonych klientów, co ważne, którzy w kilkuletnim okresie użytkowania drzwi, okazują bardzo wysokie zadowolenie, dają najwyższe noty dla produktów Delta.

My ze swojej strony, zapraszamy do naszych salonów w Warszawie. Na bogatej ekspozycji drzwi, zaprezentujemy państwu prócz walorów estetycznych, wszystkie zalety techniczne. Znajdą nas Państwo na terenie Warszawy, pierwszy z salonów jest przy ul. Radzymińskiej 202 a drugi przy ul. Łukowskiej 1 lok. U2. Dla mieszkańców Warszawy i okolic mamy również ofertę bezpłatnego i niezobowiązującego pomiaru wraz z konsultacją specjalisty w domu klienta. Zapraszamy.