Drzwi Erkado lakierowane, już dostępne!

wpis w: Bez kategorii | 0

Miło nam poinformować, iż od niedawna rozszerzyliśmy naszą ofertę o nowe modele drzwi Erkado lakierowane. Drzwi wkrótce można będzie oglądać w naszych salonach przy ul. Radzymińskiej 202 oraz Łukowskie 1 lok. U2.

Dlaczego warto zainteresować się modelami Erkado?

Firma Erkado, to wiele ciekawych rozwiązań. Modele drzwi, projektowane są z zachowaniem najnowszych trendów i wyposażone w najnowocześniejsze rozwiązania branży. Co do naszej nowej propozycji, zapraszam do galerii poniżej i wcześniej do opisu technicznego.

Konstrukcja drzwi to: skrzydło przylgowe lub bezprzylgowe płytowe pomalowane odpornym lakierem UV, ramiak drewniany pokryty dwiema płytami HDF, wypełnienie stabilizujące „plaster miodu” lub za dopłatą płyta homalight. Okucia, trzy zawiasy czopowe wkręcane lub trzy zawiasy ukryte w skrzydle bezprzylgowym. Zamek zasuwkowy w skrzydle przylgowym i magnetyczny w skrzydle bezprzylgowym na klucz, wkładkę patentową, oszczędnościowy lub z blokadą. Istnieje również możliwość: podcięcia wentylacyjnego. Jeżeli zdecydujemy się na opcję za dopłatą, to do wyboru mamy:

– płyta homalight

– podcięcie wentylacyjne

– skrzydło przylgowe i bezprzylgowe ”100”

– osłonki metalowe na zawiasy w skrzydle przylgowym (kolor: nikiel szczotkowany, patyna, chrom połysk, mosiądz połysk, biały i czarny); cena za komplet na 1 zawias.

Jak wynika z powyższego opisu, są to porządnie wykonane drzwi z solidnych materiałów. Widzimy na zdjęciach, iż drzwi wykonane są zgodnie z najnowszymi trendami home designu. Ich efektowny wygląd i uniwersalny, biały lakier daje nam gwarancję, że zakupione drzwi będą na topie przynajmniej jeszcze kilka lat.

Reasumując: propozycja marki Erkado, jest bardzo korzystna na wielu płaszczyznach. Cena drzwi jest bardzo dobra w stosunku do bardzo wysokiej jakości. Dzięki nowoczesnemu wyglądowi, kupimy drzwi na wiele lat. Naszym zdaniem, drzwi Erkado są świetnym rozwiązaniem zarówno do mieszkania w bloku jak i do domu jednorodzinnego. Przed zakupem, warto odwiedzić nasze salony firmowe, gdzie prócz możliwości obejrzenia wybranych modeli, nasi konsultanci przedstawią ze szczegółami ich zalety. Zawsze w razie dodatkowych pytań, można skontaktować się z nami telefonicznie lub za pośrednictwem internetu. Zapraszamy.