Drzwi Gerda Altus – nowości 2018.

wpis w: #Drzwi, drzwi Altus | 0

Drzwi Gerda Altus to najnowsza propozycja marki Gerda. Altus to drzwi wejściowe aluminiowe, przeznaczone do budynków jednorodzinnych. Najbardziej charakterystyczną cechą tych drzwi jest bardzo dobry współczynnikKatalog drzwi GERDA ALTUS 2018 przenikalności ciepła na poziomie od 0,82 W/m2K. Kolejną cechą charakteryzującą nowy model drzwi Gerda, jest dostępność w niestandardowych rozmiarach, dopasowuje się je z dokładnością co 5mm. Szeroka gama kolorów, daje możliwość dopasowania ich do aranżacji budynku. Drzwi Altus występują z doświetlami na profilu aluminiowym, a także z przeszkleniem Priva Lite. Walory estetyczne oraz zaawansowana technologia sprawiają, że drzwi ALTUS to produkt idealny dla klientów przywiązujących najwyższą wagę do wyglądu elewacji, jakości, a także energooszczędności. Solidna konstrukcja bazująca na jednym z najbardziej zawansowanych technologicznie systemie termoizolowanych kształtowników aluminiowych pozwala wykonywać drzwi o maksymalnych wymiarach: 1400 x 2500 mm.

Budowa drzwi Gerda Altus.

Wypełnienia w drzwiach, wykonane są z dwóch blach aluminiowych. Rdzeń wykonany jest z polistyrenu ekstrudowanego i wkładów szybowych dwu komorowych. Aplikacje ALU-INOX (aluminium anodowane szczotkowane), które wyróżniają się walorami estetycznymi oraz wysoką odpornością na korozję. Poniżej przedstawiamy schemat przekroju drzwi:

GERDA_ALTUS_budowa

Modele drzwi Altus.

Gerda Altus to propozycja dziewięciu proponowanych modeli drzwi. Są to modele: ATA ALU PŁASKIE, ATB ALU REGEN, ATC ALU TREWIR, ATD ALU BAMBERG, ATE ALU KRONACH, ATF ALU PASAWA, ATG ALU ULM, ATH ALU VILLACH oraz ATI ALU DORFEN. Wszystkie modele wystawione są na stronach naszego sklepu internetowego pod tym adresem. Poniżej prezentujemy zdjęcia wszystkich proponowanych modeli.

Szeroka gama kolorystyczna, wspomniana wcześniej, również jest dużym atutem prezentowanych drzwi. Poniżej paleta kolorów:

kolory drzwi Gerda

Dodatkowe istotne informacje: Profil skrzydła zaprojektowany został z najwyższą starannością co pozwala na licowanie skrzydła z ościeżnicą, zarówno od strony zewnętrznej jak i wewnętrznej. Bardzo wysoki poziom szczelności na wodę i powietrze, a także znakomita izolacyjność termiczna przekładają się zarówno na komfort panujący we wnętrzu budynku, jaki i na niższe koszty jego użytkowania.

Reasumując, najnowsza propozycja drzwi od firmy Gerda, to jak zawsze najwyższa jakość i doskonałe wykonanie drzwi. Ta innowacyjna kolekcja, zapewni doskonałą izolacyjność cieplną oraz najwyższy poziom zabezpieczeń przed włamaniem. Zapraszamy do naszych salonów firmowych, nasi konsultanci chętnie odpowiedzą na Państwa dodatkowe pytania.