Drzwi Gerda – doświetla.

Producent drzwi Gerda jest jednym z czołowych na polskim rynku. Marka ta jest najbardziej kojarzona z drzwiami wejściowymi. bardzo często drzwi Gerda stosuje się w domach jednorodzinnych. posiadanie domu jednorodzinnego daje nam komfort tego, że możemy swobodnie manewrować podczas aranżowania wnętrza ale również zewnętrznych części budynku, jeżeli pozwalają na to warunki techniczne.

Doświetla drzwi Gerda

Proponowane doświetla dedykowane są do modeli TT PLUS i TT MAX. W zależności od zapotrzebowania lub też możliwości technicznych doświetla mogą być boczne (z prawej lub lewej strony, również obu stron) oraz górne, w których można zastosować cztery możliwe przeszklenia: refleks brąz, refleks grafit, mat i mat paski przezierne. Wszystkie przeszklenia posiadają atesty Instytut Mechaniki Precyzyjnej (IMP), Państwowego Zakładu Higieny (PZH), Deklaracja Zgodności Producenta na oznaczenie CE. Poniżej przedstawiamy kilka możliwych rozwiązań z różnymi modelami drzwi Gerda:

 

Bezpieczeństwo i straty ciepła.

Ważną informacją podczas stosowania doświetli jest fakt, iż straty energii cieplnej przy ich zastosowaniu są znikome. Drugim aspektem jest bezpieczeństwo. Przeszklenia stosowane w tych rozwiązaniach są bezpieczne.

 

Doświetla prócz doskonałych walorów estetycznych mają w swym podstawowym przeznaczeniu zapewnić w pomieszczeniach nie posiadających okien, wystarczającą ilość światła dziennego. Stosowanie tego typu rozwiązania daje nie tylko oszczędność ale też wygodę i fajny efekt cieszący oko. Z naszej strony, możemy zapewnić Państwa, że klienci stosujący doświetla w swoich domach, są bardzo zadowoleni z tego typu rozwiązania.

 

Wszystkie opisywane produkty są dostępne online w naszym sklepie internetowym. Dla mieszkańców Warszawy i okolic mamy bogatą gamę przykładowych produktów na naszych bogatych ekspozycjach w Warszawskich salonach firmowych. Dodatkowo również dla mieszkańców Warszawy proponujemy niezobowiązującą i bezpłatną usługę pomiaru, podczas którego nasi konsultanci dokładnie omówią produkty najlepiej nadające się w Państwa mieszkaniu. Możecie również państwo skorzystać z konsultacji telefonicznej, numery telefonów na stronie kontakt. Zapraszamy serdecznie.