Drzwi INVADO – skrócone terminy realizacji, sprawdź!

wpis w: #Domar, drzwi Invado | 0

Skrócone terminy realizacji.

Producent drzwi INVADO, w przekazanych nam informacjach, skrócił terminy realizacji na swoje produkty. Jak wszyscy wiemy, czas oczekiwania na drzwi, jest jedną z większych bolączek dla klientów, którzy oczekują z reguły realizacji w ciągu paru dni od zamówienia. Poniżej prezentujemy tabelę:

rodzaj produktu czas realizacji*
drzwi płaskie 3 tygodnie
drzwi modułowe 3 tygodnie
ościeżnice regulowane 3 tygodnie
ościeżnice blokowe 3 tygodnie
drzwi fornirowane 4 tygodnie
drzwi techniczne 4 tygodnie
drzwi nietypowe 4 tygodnie
listwy przypodłogowe i wykończeniowe 4 tygodnie

*CZAS REALIZACJI NALEZY LICZYĆ OD DNIA PLANOWANIA PRZYPADAJĄCEGO NA KAŻDY WTOREK TYGODNIA + CZAS NA DOSTAWĘ Z MAGAZYNU INVADO DO ZAMAWIAJĄCEGO

O producencie drzwi INVADO

Dla przypomnienia, oferta marki to ponad dwieście modeli drzwi wewnętrznych do mieszkań Państwa domów. Producent jest na rynku stolarki drzwiowej już od trzydziestu lat – z sukcesami! Cechą charakterystyczną marki, jest niepowtarzalny design oraz doskonałe rozwiązania techniczne. Dodatkowym atutem jest jakość, najwyższa zarówno jeżeli chodzi o materiały wykorzystywane w produkcji drzwi jak i o same wykonanie, precyzyjne i estetyczne. Wszystko po to by sprostać najwyższym standardom i stworzyć ofertę, uwzględniającą różnorakie potrzeby estetyczne i funkcjonalne klientów. Warto tu również zaznaczyć, że INVADO to ceniona marka również poza granicami naszego kraju! Poniżej prezentujemy kilka wybranych modeli drzwi.

INFORMACJE DODATKOWE: Tradycyjnie zapraszamy do naszego sklepu online, gdzie prezentujemy całą ofertę drzwi INVADO wraz ze zdjęciami i szczegółowymi opisami technicznymi. Jeżeli mieszkają państwo na terenie Warszawy lub okolic, zapraszamy do naszych salonów firmowych #Domar, gdzie na bogatej ekspozycji można osobiście zapoznać się z walorami INVADO. Salony firmowe znajdują się przy ul. Radzymińskiej 202 oraz Łukowskiej 1 lok. U2. Dla klientów indywidualnych, oferujemy również montaż, który wraz z produktem, objęty jest 8% podatkiem VAT. Nasza firma zajmuje się również doradztwem w zakresie stolarki otworowej. Dojeżdżamy do naszych klientów na pomiar i konsultację, usługa ta jest bezpłatna i niezobowiązująca.

Zapraszamy serdecznie.

Zespół firmy #Domar