Drzwi PolSkone w salonach #Domar Warszawa

Dziś przyszła kolej na nowy katalog drzwi Pol-Skone. Najnowszy katalog wszedł w życie z dniem 1 października tego roku. Marka Pol-Skone w swej ofercie posiada ponad 100 różnych modeli drzwi wewnętrznych, zewnętrznych, technicznych oraz futryn. Jednym z największych atutów produktów tej marki, jest szeroka kolorystyka. Skrzydła występują w szerokiej gamie kolorów i struktur. Drzwi Polskone możesz kupić zarówno malowane jak i wykończone okleinami naturalnymi oraz syntetycznymi. Są idealnym uzupełnieniem wnętrz w każdym stylu. Drzwi Polskone to gwarancja najwyższej jakości i niezawodności. Wyroby są projektowane z myślą, aby zadowolić nawet najbardziej wymagających klientów. Produkcja opiera się na materiałach wytwarzanych we własnych tartakach, dzięki czemu Polskone gwarantuje solidną drewnianą konstrukcję wyrobów. Firma jest otwarta na innowacyjność oraz zmiany w zakresie technologii i wzornictwa. Polskone stale poszerza swoją ofertę o kolejne produkty, które wyznaczają nowe kierunki rozwoju marki oraz wpisują się w najnowsze trendy designu wnętrz.

drzwi PolSkone

Najnowszy katalog drzwi Pol-Skone.

Najnowszy katalog drzwi, to lekkie zmiany cenowe i  kilka nowych modeli drzwi. Katalog prezentujemy poniżej i Zachęcamy do zapoznania się ze wszystkimi zmianami.

Jak zawsze Firma Domar stara się, by na ekspozycji w salonach były najnowsze proponowane modele wszystkich marek. Drzwi Polskone nie będą tu wyjątkiem i w najbliższym czasie nasza ekspozycja zostanie uzupełniona o najnowsze i najciekawsze modele tej marki. Zachęcam również do odwiedzin naszego sklepu internetowego, wizyty w salonach a w razie potrzeby można się z nami kontaktować drogą mailową lub telefonicznie. Przypominamy również o możliwości skorzystania z niezobowiązującego i bezpłatnego pomiaru, podczas którego nasi pracownicy zaprezentują w katalogach najnowsze modele drzwi, doradzą, które będą najlepiej pasowały w państwa mieszkaniu oraz poinformują o dostępnych rozwiązaniach.

Zapraszam.