Drzwi Porta Harmony i Balance

Drzwi Porta

W naszych salonach w Warszawie, dążąc do ciągłego powiększania ekspozycji, dołożyliśmy dwa nowe modele drzwi Porta – Balance i Harmony. Prócz możliwości zobaczenia wymienionych modeli, oferujemy państwu również niezobowiązujący pomiar oraz montaż w miejscach takich jak Warszawa i okolice. Na naszej ekspozycji przedstawiony modele drzwi Porta Balance występują w okleinie Wenge White a z kolei drzwi Porta Harmony występują w kolorze Sosna Norweska. Warto tu zaznaczyć, że te jasne odcienie kolorów są najmodniejsze tego roku, bardzo efektowne oraz ponadczasowe.

drzwi porta

drzwi porta warszawa

Drzwi Porta Harmony zbudowane są w zależności od wzoru, ze skrzydła z ramiaków poziomych pomiędzy którymi znajdują się szyby matowe. Szyby ze szkła hartowanego o grubości 4 mm dają nam poczucie bezpieczeństwa i są odporne na uszkodzenia mechaniczne. W dodatkowym wyposażeniu drzwi Harmony znajdziemy również zamek dostępny w trzech wariantach, na klucz, z blokadą łazienkową lub dostosowany pod wkładkę patentową. Dodatkowo 3 Zawiasy Czopowe standard, dostępne także z pakietem PRIME.

Drzwi Porta Balance to skrzydło, w zależności jaki wzór wybierzemy, składające się z ramiaków poziomych pomiędzy którymi znajdują się płyciny lub szyby matowe. Szyby ze szkła hartowanego posiadają grubość 4 mm i jest to bardzo bezpieczne rozwiązanie. Warto zwrócić uwagę, że obydwa modele posiadają aprobatę techniczną AT–15–6515/2009, ITB Warszawa. Jeżeli zdecydujemy się na drzwi podwójne, to w wariancie drzwi bezprzylgowych należy zamawiać skrzydło czynne i bierne. Skrzydło podwójne jest niedostępne z zamkiem magnetycznym.

Obydwa modele charakteryzuje boga te wzornictwo oraz kolorystyka, w której prym wiodą kolory jasne, najmodniejsze w tym roku i warto zwrócić uwagę, że są to kolory ponadczasowe i uniwersalne, pasujące do każdego wnętrza.

domar

Reasumując, zapraszamy państwa do Warszawy do naszych salonów firmowych, gdzie możecie osobiście zapoznać się z opisywanymi modelami drzwi, gdzie nasi wykwalifikowani konsultanci chętnie odpowiedzą na państwa wszystkie pytania oraz omówią zalety i budowę wymienionych drzwi. Prócz możliwości odwiedzenia nas salonach w Warszawie, zapraszamy do kontaktu mailowego lub telefonicznego gdzie również uzyskacie wszelkie informacje dotyczące drzwi Porta.