Drzwi Porta HIDE – nowe spojrzenie na aranżację wnętrz.

wpis w: #Domar, #Drzwi, #Porta | 0

Producent drzwi Porta wprowadza na rynek innowacyjne rozwiązanie, które otwiera nowe możliwości w aranżacji wnętrz. Dzięki wykorzystaniu nowego modelu Porta HIDE, ukryjemy ościeżnicę drzwi a skrzydłom nadamy kolor ścian. Skrzydło będzie dostępne w wersji bezprzylgowej (otwierane na zewnątrz) lub z przeciw przylgą (otwierane do wewnątrz).

Ościeżnica bezprzylgowa otwierana na zewnątrz

Ościeżnica bezprzylgowa

Bezprzylgowe standard (otwierane na zewnątrz) – drzwi prawe

do wewnątrz

Ościeżnica bezprzylgowa otwierana do wewnątrz

Przeciw przylga (otwierane do wewnątrz) – drzwi lewe

Wysoka jakość i innowacyjne rozwiązania, które występują u innych producentów, ale są nadal w wysokich cenach, Porta proponuje już od około tysiąca złotych z groszami. Jest to prawdopodobnie najlepsza oferta cenowa tego rodzaju rozwiązań na naszym rynku.

Jakie parametry techniczne znajdziemy w drzwiach Porta HIDE?

Drzwi Porta HideNas, jako klientów najbardziej interesuje jakość materiałów drzwi i ich wykonanie. Poniżej opis Porta HIDE. Konstrukcję skrzydła stanowi ramiak z drewna iglastego. Wypełnienie „plaster miodu” lub płyta wiórowa otworowa (opcja za dopłatą). Całość obłożona jest płytą HDF.

SKRZYDŁO DOSTĘPNE JEST W DWÓCH WARIANTACH WYKOŃCZENIA:

– Skrzydło zagruntowane i przygotowane do malowania lub tapetowania. Krawędzie skrzydła oklejone obrzeżem umożliwiającym jego pomalowanie

– Skrzydła w wykończeniu Lakier Premium Biały (RAL 9003). W kolekcji Porta HIDE dostępne będzie skrzydło pełne płaskie bez frezowania oraz modele frezowane znane z kolekcji Porta VECTOR Premium. W cenie skrzydła zawarte są dwa zawiasy 3D (trzy w przypadku wypełnienia płyta wiórowa otworowa) oraz zamek magnetyczny.

PARAMETRY TECHNICZNE:

– minimalna grubość ściany: 52 mm

– maksymalny rozmiar skrzydła: szerokość Ss= 918 mm, wysokość Hs= 2017 mm (bezprzylgowe), 2027 mm (z przeciw przylgą)

– maksymalny ciężar skrzydła: 40 kg

– grubość skrzydła: 40 mm

Skrzydła drzwi będą dostępne w dziesięciu modelach.

Reasumując: nowa propozycja Porta, prawdopodobnie będzie rewolucją na rynku, dzięki wprowadzeniu rozwiązań, dostępnych do niedawna dla osób o zasobniejszym portfelu. Opisywane modele drzwi, już wkrótce znajdą Państwo w naszych Warszawskich salonach przy ul. Radzymińskiej 202 oraz Łukowskiej 1 lok. U2. Na wszelkie dodatkowe pytania, chętnie odpowiemy drogą telefoniczną bądź poprzez email. Zapraszamy.

drzwi Porta HIDE