Drzwi Voster – katalog 1-2016

katalog_drzwi_Voster_2016

Firma produkująca drzwi Voster przedstawiła w ostatnich dniach nowy katalog na rok 2016. Zgodnie z maksymą firmy „Produkujemy drzwi, które tworzą ich nową definicję”, naszą uwagę przykuły propozycje nowych modeli. Tak jak czytamy, iż dzięki ponad dwudziestoletniemu doświadczeniu, w rzeczy samej, najnowsze drzwi Voster są syntezą doświadczenia. Znana jakość produktów, innowacyjne podejście do projektowania drzwi wewnętrznych, precyzja wykonania i przykładanie wagi do ochrony środowiska, czyni drzwi Voster nowoczesnymi i w swym wyglądzie unikatowymi.

 W nowym katalogu drzwi Voster znajduje się kilka nowości przykuwających naszą uwagę.

 

Pierwszym modelem są drzwi Incanto. Są to drzwi o konstrukcji skrzydła ramowego, wykończone okleiną 3D, dostępne w szerokościach „60”, „70”, „80”, „90”.

Następny model to drzwi Voster Milano. Ich konstrukcja to ramiak z płyty MDF, wypełnione plastrem miodu. Bardzo atrakcyjny wygląd drzwi jest dostępny w trzech modelach, drzwi pełne oraz przeszklone.

Drzwi Voster Murano, to również skrzydło ramowe – ramiak z płyty MDF, wykończone okleiną 3D i laminatem CPL. Występują w trzech wzorach, jako drzwi pełne i przeszklone.

Voster Neutra posiada identyczną konstrukcję jak Murano. Elementem wyróżniającym te drzwi wewnętrzne są listwy aluminiowe szczotkowane.

Zachęcamy również do zapoznania się ze zdjęciami modeli:

Drzwi Prado

Drzwi Sofia

Wszystkie modele i opis budowy prezentujemy na łamach naszego sklepu internetowego. W katalogu zamieszczonym na niniejszej stronie mogą państwo zapoznać się ze wszystkimi modelami drzwi Voster. Jak zawsze zachęcamy do wizyty w naszych salonach firmowych w Warszawie, gdzie mogą państwo obejrzeć osobiście wybrane modele drzwi, dodatkowo nasi konsultanci omówią szczegółowo ich konstrukcję i zalety. Zachęcamy również do telefonicznego lub mailowego kontaktu z możliwością umówienia się na terenie Warszawy i okolic bezpłatnego i niezobowiązującego pomiaru w miejscu potencjalnego montażu drzwi. Na miejscu, nasi pracownicy zaproponują najwygodniejsze rozwiązanie, pozostawią katalogi i próbki kolorów, które będą pomocne w podjęciu decyzji o zakupie najlepszego modelu drzwi wewnętrznych. Jak zawsze jesteśmy do państwa dyspozycji w salonach, online i telefonicznie. Zapraszamy serdecznie.