Drzwi wewnętrzne – zmiana cen Erkado.

wpis w: #Domar, #Drzwi | 0

Firma Erkado, która produkuje drzwi wewnętrzne, w piśmie dealerskim, poinformowała o planowanej podwyżce cen. Zmiana będzie obowiązywać od 1 kwietnia 2018r. według naszej oceny i otrzymanych informacji, zmiany są stosunkowo niewielkie. Drzwi wewnętrzne, jednostkowo ulegną podwyżce o kilkanaście złotych brutto. Warto zaznaczyć, że nie wszystkie produkty zostaną objęte podwyżką. Zmiana dotyczy poniższych produktów:

 – wszystkich ościeżnic regulowanych przylgowych, bezprzylgowych oraz nakładkowych z opaską 6 cm do skrzydeł ramiakowych, płytowych, hybrydowych wraz z dostępnymi tunelami z opaską 6 cm (także w systemie przesuwnym naściennym) oraz ościeżnic regulowanych przylgowych z opaską 6 cm do skrzydeł HERSE SET, HERSE SET LUX, HERSE SET MAX.

 – ościeżnicy stałej do skrzydeł ramiakowych, płytowych, hybrydowych oraz do skrzydeł HERSE SET, HERSE LUX SET, HERSE MAX SET.

– drzwi wejściowych HERSE SET, HERSE LUX SET, HERSE MAX SET w pakiecie GOLD i SILVER.

 Dopłata za ościeżnicę łączoną pod kątem 90 stopni przy opasce 8 cm nie ulega zmianie i wynosi niecałe 60 zł / brutto.

Ceny nie ulegną zmianie na ościeżnice regulowane i tunele dostępne w bieżącej ofercie z opaską 8 cm.

W związku z powyższym wszystkie zamówienia złożone u nas od dnia 01.04.2018 na wskazane produkty będą realizowane według nowych warunków cenowych. Wprowadzone zmiany cenowe szczegółowo zostaną udostępnione w katalogu drzwi wewnętrznych ERKADO edycja I/2018. W nowym katalogu nastąpią też zmiany produktowe o których poinformujemy w późniejszym terminie.

Drzwi wewnętrzne Erkado.

Mamy nadzieję, że ta niewielka podwyżka nie zniechęci państwa do wyboru tych praktycznych i doskonale wykonanych drzwi. Poniżej dla przypomnienia prezentujemy kilka wybranych modeli drzwi:

Przypominamy również, że nasza firma zapewnia wciąż atrakcyjną ofertę cenową na drzwi wewnętrzne z montażem, opodatkowane 8% Vat. Zachęcamy również do skorzystania z usługi, bezpłatnego i niezobowiązującego pomiaru wraz z doradztwem. Nasza propozycja obowiązuje na terenie Warszawy i okolic. Do państwa dyspozycji pozostajemy w naszych salonach firmowych, online i telefonicznie. Zapraszamy serdecznie do kontaktu.