Recenzja ze spotkania Gerda 30-lecie.

Tak jak obiecałem, przedstawiam opis ze spotkania z producentem drzwi Gerda NTT. Aspektem merytorycznym spotkania była prezentacja nowej linii produktu drzwi NTT. Jest to szereg rewelacyjnych rozwiązań od Gerda, szczegóły techniczne i prezentacja nowych modeli poniżej.

Ale tytułem wstępu, a dla zorientowanych przypominając, krótkie info. Firma Gerda stawia na satysfakcję klienta. Produkty tej marki to nie tylko technologie bezpieczeństwa na najwyższym poziomie ale również profesjonalny serwis. Gerda to 30 lat doświadczenia. W omówieniu przedstawiciele firmy podkreślali, że ludzie, którzy tworzą drzwi, są doświadczeni a twórcze zaangażowanie inżynierów i projektantów gwarantuje najwyższą jakość i niepowtarzalne wzornictwo. Drzwi Gerda to produkty o unikatowych, innowacyjnych rozwiązaniach. Legendarną niezawodność i solidność gwarantują uzyskane certyfikaty. Z naszej strony, firma Domar, daje Ci poczucie komfortu i wygody poprzez profesjonalną obsługę, bezpłatny pomiar, fachowe doradztwo i doskonały montaż.

Prezentacja drzwi Gerda NTT

Drzwi NTT to najwyższa jakość produktu. Jest to idealne połączenie drzwi metalowych (solidną, trwałą i wytrzymałą konstrukcję) czyli najwyższy poziom bezpieczeństwa i niezawodność z indywidualnością nowoczesnych drzwi dla najbardziej wymagających klientów. Drzwi Gerda NTT dzielą się na 3 rodzaje:

Gerda NTT 75

Są to drzwi o przenikalności ciepła Ud 0,77W/m2K dla ościeżnicy aluminiowej lub Ud 0,93 W/m2K w ościeżnicy stalowo / drewnianej. Szerokość skrzydła to 75mm. W skrzydle znajduje się przegroda termiczna i wypełnienie izolacyjne. Zawiasy 3D wraz z nasadkami ozdobnymi. Posiadają regulowany zaczep zamka. Trzy bolce antywłamaniowe. Do wyboru ciepły próg ALU/PCV z przegrodą termiczną lub ciepły próg PCV z podprożem. Drzwi posiadają przylgę dolną. Na krawędzi skrzydła znajduje się listwa wzmacniająca ze stali nierdzewnej. Zamek dolny dwu ryglowy. Zamek centralny 3 ryglowy klasy 7. Zamek górny 3 ryglowy klasy 6. Klamki lub pochwyty. Poniżej zdjęcia drzwi i opis w formie graficznej.

Gerda NTT 60

Przenikalność cieplna w drzwiach Gerda NTT 60 to: Ud 0,87W/m2K dla ościeżnicy aluminiowej i Ud 1,0 W/m2K dla ościeżnicy stalowo drewnianej. Skrzydło drzwiowe jest szerokości 61mm. W skrzydle znajduje się przegroda termiczna i wypełnienie izolacyjne. Zawiasy 3D wraz z nasadkami ozdobnymi. Posiadają regulowany zaczep zamka. Trzy bolce antywłamaniowe. W drzwiach znajdziemy również przylgę dolną i do wyboru ciepłe progi PCV lub ALU/PCV. Dwa zamki, górny i główny o odpowiednich klasach 6 i 7.

Gerda NTT 50

Drzwi te wyposażone są w ościeżnicę stalową o izolacyjności termicznej na poziomie Ud 1,2 W/m2K. Dodatkowo 3 zawiasy trójdzielne regulowane plus nasadki ozdobne, regulowany zaczep zamka i trzy bolce antywyważeniowe. W zestawie do wyboru: próg aluminiowy, drewniany lub stalowy. W tym modelu również do wyboru klamki lub pochwyty oraz dwa zamki górny klasy 6 i centralny klasy 7.

Tyle o parametrach technicznych. Każdy z tych rodzajów drzwi można znaleźć w modelach drzwi zaprezentowanych w galerii poniżej.

Bogata kolorystyka drzwi Gerda NTT, daje możliwość dopasowania drzwi praktycznie do każdego wystroju wnętrza.

kolorystyka
kolorystyka

Opisane nowości będą dostępne w sprzedaży w naszych salonach Warszawa od maja 2017. Produkty znajdą państwo również na stronach naszego sklepu internetowego, pod tym adresem, już kilka dni po premierze. Tradycyjnie zapraszamy do naszych salonów w Warszawie przy ul. Radzymińskiej 202 i Łukowskiej 1 lok. U2. Na wszelkie inne pytania chętnie odpowiemy drogą mailową lub telefonicznie.