Katalog Drzwi Asilo 2 – 2017

wpis w: drzwi, drzwi Asilo | 0
KATALOG DRZWI ASILO 2-2017
KATALOG DRZWI ASILO 2-2017

Pojawienie się nowego katalogu drzwi Asilo, zaowocowało bardzo ciekawymi, nowymi rozwiązaniami tej marki. Od niedawna firma Asilo wprowadza na rynek kilka nowych, ciekawych modeli drzwi, których przykładowe

zdjęcia prezentujemy poniżej wraz z całym katalogiem. Jak zawsze, możemy liczyć na najwyższą jakość stosowanych materiałów, doskonały wygląd i rozwiązania charakterystyczne dla Asilo. Drzwi tej marki to wyłącznie rozwiązania bezprzylgowe.  Daje to poczucie estetyki i nowoczesności. Wracając do katalogu, znajdziemy w nim zarówno nowe kolekcje drzwi jak również nowe modele do kolekcji już istniejących.

Nowości drzwi Asilo

W serii  Aosta, firma dodała dwa nowe modele 5 i 6. W tym popularnym modelu drzwi, zaproponowano nowe oryginalne rozwiązania wizualne, co w naszej ocenie przysporzy wielu nowych klientów, bo ich wygląd jest niespotykany nigdzie indziej.

Dla osób poszukujących dobrych drzwi akustycznych, pojawił się nowy model Villagio w którym zastosowano system SOLID. Zapewnia on niebywałą trwałość i sztywność drzwi. Podobnym, nowo wprowadzonym modelem jest MODERNO, które prócz posiadanych atutów opisanych powyżej, charakteryzują się ozdobnymi żłobieniami o głębokości 3mm. Oba modele są w doskonałej cenie w porównaniu do konkurencyjnych drzwi bezprzylgowych.

Asilo wprowadza również nowy model Skandik w stylu skandynawskim. Drzwi Asilo z tłoczeniem przywołują na myśl deski, dodając unikatowy charakter tej kolekcji. Z kolei dwie nowe serie drzwi VINCI i VERDI to klasyka drzwi ramiakowych. Szprosy wykonane przy pomocy specjalnej techniki druku na szkle. Zastosowane szkło jest dwuwarstwowe, pomiędzy taflami zalaminowano folię o zróżnicowanej transparentności. Tafla jest przeźroczysta tylko w miejscu szprosów. Daje to niespotykany i fascynujący efekt wizualny. Model wart polecenia ze względu na jakość i wygląd a przede wszystkim na doskonałą cenę drzwi tej klasy.

Jak zawsze zapraszamy do naszych Warszawskich salonów, gdzie na bogatej ekspozycji, systematycznie powiększanej o nowe modele drzwi, można zapoznać się z rozwiązaniami opisywanymi powyżej. Zawsze mogą Państwo skorzystać też z wizyty naszego specjalisty u Państwa w domu. Usługa bezpłatnego i niezobowiązującego pomiaru, jest doskonałym rozwiązaniem, aby zapoznać się z naszymi możliwościami i wachlarzem największej ilości drzwi w Warszawie. Zapraszamy również do sklepu internetowego, tam znajdziecie wszystkie firmy i modele dostępne w Domar.

Zapraszam.