Katalog drzwi Delta 1 / 2017

Katalog drzwi Delta 2017
Katalog drzwi Delta 2017

W dniu 5 czerwca pojawi się nowy katalog drzwi Delta, edycja 1 / 2017. Głównym powodem wprowadzenia nowego katalogu, jest podwyżka cen o około 5%. Zmiana cen na drzwi Delta spowodowana jest, jak tłumaczy producent „wzrostem cen surowców, szczególnie blachy stalowej i surowców na okucia, ale zwracamy również uwagę, że nowe ceny w katalogu 2017 względem poprzedniego zawierają w wyposażeniu standardowym  próg TERMO ALU/PCV.  Do tej pory każdy próg nie był wliczony w cenę drzwi i należało go doliczać dodatkowo.”. nie zaskoczyła nas ta informacja, gdyż Delta nie jest pierwszą i jedyną firmą, która w ostatnim czasie podwyższyła ceny.

Nowości w katalogu Drzwi Delta

Nowy katalog to również kilka innych wprowadzonych zmian. Znajdziemy w nim m.in.: nowe kolory dla większości drzwi, takie jak WINCHESTER, DĄB SONOMA, CALVADOS. Nowe wzory płytkiego tłoczenia QUATRO, w kolorach : ANTRACYT, ORZECH CIEMNY i VENGE, w wymiarach 80N i 90E. W licznych modelach drzwi Delta zostaną wprowadzone nowe klamki ze stali nierdzewnej. Istotną informacją jest wprowadzenie do modeli drzwi progów w standardowej cenie drzwi. W katalogu znajdziemy również nowe akcesoria dodatkowe, jak: KONTRAKTRON, czyli czujkę stykową używaną przy systemach alarmowych; składa się z 2 elementów: pierwszy z kabelkiem montowany jest do ościeżnicy, a drugi do skrzydła na tej samej wysokości co element w ościeżnicy; kable powinny być wpięte w obwód systemu alarmowego; rozwarcie drzwi od ościeżnicy powoduje uruchomienie alarmu. Czy ODBOJNIK, czyli ogranicznik otwarcia skrzydła drzwiowego, szczególnie zalecany dla drzwi zewnętrznych otwieranych na zewnątrz, w celu zapobiegania wyłamywaniu drzwi o elewację zewnętrzną budynku. Szczegóły na str. 54 i 55 nowego katalogu.

Reasumując, marka Delta pomimo podwyżki, w pewnym stopniu postarała się ją zrekompensować swoim klientom poprzez dodanie chociażby gratisowo ościeżnic, które wymagały dopłaty. Warto też przypomnieć, że w naszej firmie, wybierając drzwi z montażem, całość usługi opodatkowana jest tylko 8% stawką VAT. Jest to spora, korzystna dla Państwa różnica w cenie.

Na wszystkie dodatkowe pytania, odpowiedzą Państwu nasi konsultanci w Warszawskich salonach Domar lub drogą elektroniczną i telefonicznie. Produkty marki Delta znajdziesz również w naszym sklepie online. Zapraszamy do kontaktu.