Katalog drzwi Erkado 2017

Z nowym rokiem, wyszła nowa edycja katalogu drzwi Erkado, tym razem zewnętrznych. Do najważniejszych zmian w ofercie firmy należy rozszerzenie oferty o nowe modele drzwi. Seria P, została wzbogacona o modele z serii 100 do 120, 121 do 140 i 141 do 148. Wszystkie modele znajdziecie Państwo na łamach naszego sklepu internetowego pod tym adresem.

Nowe modele drzwi charakteryzują się bardzo ciekawą stylistyką i wzornictwem. Firma Erkado daje nam możliwość wyboru w każdym modelu, grubości skrzydła. Możemy zakupić drzwi o grubości 72mm, 82mm i 102mm. Grubość skrzydła drzwi Erkado ma głównie wpływ na przenikalność ciepła, czym skrzydło drzwi jest grubsze tym drzwi są cieplejsze. Oczywiście poszczególne grubości, to inna cena. Poniżej przedstawiamy najnowszy katalog:

katalog_drzwi_ERKADO_2017

Uwagę naszą zwrócił również ELEKTRONICZNY SYSTEM OTWIERANIA DRZWI. Zamek biometryczny do drzwi to nowoczesne rozwiązanie, dzięki któremu nie musimy obawiać się zgubienia kluczy do drzwi, a także cieszyć się bezpieczeństwem w domu. W zamku biometrycznym do drzwi, rolę klucza spełniają nasze odciski palców. Zamek identyfikuje właściciela, czy inną osobę uprawnioną do otwierania drzwi, skanując nasze linie papilarne i porównując je z wzorami umieszczonymi w bazie zamka. Możliwe jest zapamiętanie 150 wzorów odcisków palców, dzięki czemu wszyscy mieszkańcy domu mogą otwierać drzwi wejściowe, nie nosząc tradycyjnych kluczy do nich. Zamki biometryczne wyróżniają się bardzo wysokim stopniem bezpieczeństwa. Odciski palców są niepowtarzalne i niezmienne, a podrobienie takiego „klucza” jest niemożliwe. Dodatkowo w czytniku zamka nie jest przechowywany obraz odcisku palca, ale odpowiedni dla niego kod binarny, na podstawie którego nie można odtworzyć układu linii papilarnych. Poza opcją standardową, zamki biometryczne można dodatkowo połączyć z alarmem. Jest to doskonałe a co najważniejsze, nowatorskie rozwiązanie.

Drzwi Erkado w salonach Domar Warszawa.

Jak zawsze zapraszamy Państwa do naszych salonów w Warszawie, gdzie na bogatej ekspozycji, mogą osobiście zobaczyć Państwo wiele modeli drzwi różnych marek. Nasi eksperci, przedstawią ich zalety i zaprezentują różne rozwiązania w zależności od potrzeb. Zapraszamy w tygodniu od 10.00 do 18.00 i soboty 10.00 do 14.00. Salony Radzymińska 202 i Łukowska 1 lok. U2, Warszawa.