Katalog drzwi Pol Skone lepsze wnętrze II / 2016

Tak jak zapowiadaliśmy 4 lutego tego roku, we wpisie Drzwi Pol Skone nowości 2016, firma wprowadziła wszystkie nowości, które znajdą Państwo w katalogu. Nowy katalog obowiązuje od 1 lipca.

katalog_drzwi_pol_skone_2_2016

Dla developerów, Pol Skone wprowadziło nową linię drzwi – model DECO INVEST, których cechą charakterystyczną są ramki ze stali nierdzewnej tak jak  okucia oraz krawędzie. Opcjonalnie, jest możliwość dodatkowo wzmocnić drzwi panelami, które są również ze stali nierdzewnej.  MODEL DECO INVEST został przetestowany i sklasyfikowany w II klasie wytrzymałości mechanicznej (opcjonalnie istnieje możliwość zamówienia drzwi w III klasie wytrzymałości mechanicznej sprzedawane na jednostkowe dopuszczenie). Na potrzeby rynku inwestycyjnego dla modelu DECO INVEST została dedykowana szeroka standardowa gama kolorystyczna LAMISTONE CPL, LAMINATY CPL 0,2, 0,5, 0,7mm, HPL 0,6-1,0 mm oraz specjalne nowe kolory LAMISTONE CPL szary (kod koloru 289) oraz LAMISTONE CPL antracyt (kod koloru 531).

[foto]

 

Dla klientów indywidualnych, przypominamy o wcześniej opisywanych modelach, prezentowanych poniżej:

 

Drzwi Pol Skone Inverno

Model ten występuje w opcji przylgowej i bez przylgi. Cechą charakterystyczną tych drzwi jest ozdobna płyta profilowa.

Drzwi Fortimo

Na poniższych zdjęciach, zachęcam do zwrócenia uwagi na szkło hartowane w kolorze biały mat, które dają wspaniały efekt i będą świetnym dodatkiem, który uatrakcyjni wnętrze mieszkania.

Pol Skone Sonata i Nostre Lux

Te dwa modele drzwi wewnętrznych, to naszym zdaniem premiera najładniejszych drzwi wewnętrznych na naszym rynku w tym roku, nie trzeba tu wiele mówić, zapraszam do galerii poniżej:

Wraz z nowym katalogiem z oferty POL-SKONE zostają wycofane:

– Ościeżnice regulowane MODEL NOBLE, MODEL FIESTA, MODEL 2000, MODEL RETRO

– Listwy profilowane LD4, LD9

– Kolory

ECO TOP 124 orzech kaukaski,

ECO TOP 144 aralia jasna,

ECO TOP 145 aralia ciemna,

HIGH TOP 138 dąb premium,

 

Wszystkie modele drzwi Pol Skone, znajdą Państwo na stronach naszego sklepu internetowego. Dla mieszkańców Warszawy, zapraszamy do naszych salonów firmowych na ul. Łukowskiej 1 lok. U2 oraz Radzymińskiej 202. Zapraszamy również do konsultacji telefonicznej, a dla mieszkańców Warszawy i okolic, proponujemy bezpłatny i niezobowiązujący pomiar u Państwa w mieszkaniu wraz z konsultacją i prezentacją naszej bogatej gamy drzwi. Zapraszamy.