Katalog drzwi Porta 2015/2016

katalog drzwi Porta 2 2015Firma Porta od drugiej połowy października wprowadza na rynek nowy katalog, co wiąże się z wprowadzeniem kilku zmian i nowych produktów drzwi Porta oraz zmianą kolorystyki i ciekawymi nowymi rozwiązaniami. Wśród zmian możemy zaobserwować w nowym, prezentowanym na naszych stronach katalogu drzwi Porta, zmianę dotychczasowej kolekcji Porta Vector na zastąpioną nową kolekcją drzwi Porta Vector Premium z innowacyjną technologią lakierowania oraz nowym rodzajem frezu. W nowym rozwiązaniu zobaczymy wyjątkowo gładką, idealnie pokrytą powierzchnią skrzydła. Najwyższa jakość została uzyskana dzięki grubszej powłoce lakierowania, którą nazwano lakier Premium. Firma również zadbała o kompleksowość oferty i ościeżnice zostały pokryte nową folią – okleina Premium, która idealnie współgra z bielą skrzydeł. Wygląd nowej kolekcji to połączenie nowoczesnego wzornictwa i klasycznych wzorów. Kolejną nową kolekcją są drzwi Porta Silence, dostępność zamówień planowana jest pod koniec października. Nowe drzwi Porta Silence to ewenement na rynku, łączą ze sobą cechy izolacyjności akustycznej na poziomie 35dB, trwałości ogniowej El30, a wszystko to zostało wyprodukowane w bardzo ciekawym wzornictwie. Poruszając aspekty techniczne wykonania tego modelu, należy tu wspomnieć że wypełnienie skrzydła stanowi specjalna pięciowarstwowa konstrukcja akustyczna Porta Silence w ramie z klejonki drewna iglastego. Kolekcja Porta Silence będzie dostępna w wersji przylgowej i bezprzylgowej. Również pod koniec października zostaną wprowadzone do sprzedaży nowe modele drzwi Porta Line, zobaczymy trzy nowe modele. Drzwi będą skonstruowane w prostej i nowoczesnej formie z dodatkiem srebrnych intarsji. Również w tym czasie zobaczymy nowe modele drzwi Eco, zostaną one wzbogacone o drzwi z panelem szklanym, które łączą najwyższy poziom estetyki i bezpieczeństwa, idealnie pasujący do nowoczesnego budownictwa.

Będziemy mogli również zauważyć zmiany w kolorystyce, dla przykładu kolor biały, który był uzyskiwany za pomocą farby akrylowej został zastąpiony najnowszą technologią lakierowania odpowiadającą trendom europejskim – lakier Standard. Dzięki zastosowaniu najnowszej technologii uzyskujemy odczuwalnie wyższą jakość gładkości powierzchni. Wprowadzono również innowacyjne technologie lakierowania Premium, która pozwala uzyskać satynową, gładką powierzchnię skrzydła charakteryzującą produkty najwyższej jakości. Lakier Premium w połączeniu z ościeżnicą wykonaną w okleinie Premium stanowią idealne połączenie jakości wykonania i dopasowania kolorystycznego. Wprowadzono również nowe kolory CPL 0,7 mm.

Istotną informacją jest dla klientów również wycofanie z produkcji następujących modeli drzwi Porta: drzwi Omega, Sevilla, natura Favorita i Optimal.

Zachęcamy państwa do zapoznania się z nowym katalogiem drzwi Porta, jak zawsze zapraszamy do naszych Warszawskich salonów, dysponujemy również pomocą przez telefon oraz drogą mailową. Nowe kolekcje drzwi Porta ukażą się wkrótce na łamach naszego sklepu internetowego. Poniżej prezentujemy zdjęcia nowych drzwi z najnowszego katalogu.


drzwi Porta VECTOR Premium

Drzwi Porta BALANCE

drzwi Porta SILENCE

Drzwi Porta DESIRE