Katalog drzwi Porta 2017 – zmiany w ofercie.

Szanowni Państwo, miło mi poinformować, o nowej edycji katalogu drzwi Porta 2017. Najnowsze wydanie katalogu jest pełne nowości i kolekcji już znanych z oferty Porta. Wszystkie nowości opublikujemy na łamach naszego sklepu internetowego w następnych dniach. Poniżej przedstawiamy przedsmak nowości, które już wkrótce będą dostępne w sprzedaży, zachęcamy również do zapoznania się z katalogiem, przedstawionym poniżej:

katalog drzwi Porta 2017

Nowe kolekcje drzwi Porta

Dla wszystkich osób ceniących sobie styl klasyczny, została powiększona kolekcja drzwi Porta ROYAL o nowy model skrzydła. Dodatkowo zmiana lakieru w kolekcji Porta ROYAL na lakier Premium – gwarantuje najwyższą jakość i trwałość wykonania. (Katalog 2017 str.18). W skład kolekcji wchodzą modele skrzydeł: skrzydło ROYAL Premium – model A (nowość) i skrzydło ROYAL Premium – model P, który jest Państwu znany z poprzednich katalogów. Skrzydło dostępne jest również w wersji z przeszkleniem – mała ramka – model M, duża ramka – model D.

Wszystkie modele z kolekcji Porta ROYAL Premium to między innymi pakiet PRIME w promocyjnej cenie 0zł. Wypełnienie skrzydła stanowi wypełnienie stabilizujące lub płyta wiórowa pełna (opcja za dopłatą).

W dalszej kolejności prezentujemy nowy model w kolekcji drzwi Porta SKANDIA Premium. Cieszące się dużym zainteresowaniem kolekcja Porta SKANDIA Premium (z oferty skrzydeł lakierowanych w jakości PREMIUM) została wzbogacona o kolejny model z oryginalnymi reliefami. (Katalog 2017 str. 20). Kolekcja idealnie wpisuje się w trend skandynawski, podkreślając jego prostotę i funkcjonalność. Wypełnienie skrzydła stanowi wypełnienie stabilizujące lub płyta wiórowa pełna (opcja za dopłatą).

Do skrzydeł Porta SKANDIA Premium rekomendujemy ościeżnice stałe oraz regulowane (przylgowe oraz bezprzylgowe) w okleinie Premium. Lakier Premium w połączeniu z ościeżnicą wykonaną w okleinie Premium stanowią idealne połączenie jakości wykonania i dopasowania kolorystycznego.

Nowe wykończenie Gladstone oraz nowa kolekcja Porta RESIST.

Gladstone to rodzaj płyty prasowanej, które swoją strukturą i autentycznym wyglądem przypomina surowe drewno. Wielowarstwowa powierzchnia płyty sprawia, że jest ona wyjątkowo wytrzymała na uderzenia, ścieranie, zarysowania. Pokrycie Gladstone będzie dostępne w kolekcji drzwi Porta RESIST. Jest to kolekcja wybranych modeli skrzydeł z oferty drzwi PORTA.

Warto zwrócić uwagę na możliwość doboru modelu skrzydła w usłojeniu pionowym lub poziomym. Prosimy zwrócić uwagę na atrakcyjną cenę skrzydła w układzie poziomym słojów drewna. Ościeżnice, listwy oraz ramki przyszybowe, pokryte są wysokiej jakości laminatem CPL, który doskonale harmonizuje z pokryciem skrzydła drzwiowego. Usłojenie laminatu na ościeżnicy jest w układzie pionowym. Równocześnie nowe pokrycie stosowane będzie również do wybranych kolekcjach drzwi wejściowych oraz technicznych: drzwi wejściowe Agat, Opal, Kwarc oraz drzwi o izolacyjności akustycznej 27 dB, 32 dB, 42 dB, SILENCE, drzwi przeciwpożarowe EI30 i EI 60.

Nowe gatunki oklein naturalnych – Orzech i Jesion

Okleiny naturalne odzwierciedlają w sobie piękno w każdym jego aspekcie. W połączeniu z naturalną kolorystyką powstają formy nowoczesne i z temperamentem. Nieustannie firma Porta pracuje nad jakością produktów w okleinie naturalnej oraz wprowadzaniem nowych oklein i nowych wybarwień, które sprostają oczekiwaniom naszych Klientów.

Dodatkowo zobaczymy kolor biały (RAL 9016) w kolekcji drzwi Villadora. Duże zainteresowanie Klientów produktami marki Porta w kolorze białym, spowodowało wprowadzenie do kolekcji Villadora pokrycia okleiną naturalna Satin w kolorze Białym.

Kolejną nowością nowe wybarwienia okleiny naturalnej dębowej. Do grupy oklein naturalnych dębowych w wykończeniu Satin Porta wprowadza nowe wybarwienia: Dąb Jasny, Dąb Winchester, Dąb Brunatny. Nowe kolory okleiny dostępne będą we wszystkich kolekcjach drzwi w okleinie naturalnej.

Nowa jakość dla oklein naturalnych – lakier nawierzchniowy UV – PÓŁMATOWY.

Biorąc pod uwagę Państwa sugestie i oczekiwania, Porta wprowadza nowy sposób wykończenia okleiny naturalnej – lakier PÓŁMATOWY, który zastąpi dotychczas stosowany – matowy. Zastosowanie lakieru półmatowego uwypukli piękno okleiny naturalnej.

Zmiany w ofercie drzwi Metal Basic

Nowe kolory – poszerzenie oferty o dodatkowe dwa kolory: antracyt i brązowy.

antracyt-i-brazowy

Blachy powlekane są produkowane pod surową kontrolą jakości, dzięki której wyprodukowany materiał cechuje się wysokimi parametrami technicznymi i znajduje szerokie zastosowanie w różnych sektorach budownictwa. Jest to bardzo popularne rozwiązanie ze względu na stosunkowo niską cenę, a przy tym estetykę i trwałość materiałów.

Dostępne nowe wypełnienie skrzydła – styropian. Zastosowanie styropianu jako wypełnienie, podwyższa parametry mechaniczne i izolację termiczną drzwi.

Inne nowości drzwi Porta.

Ościeżnica Metalowa FAST

Ościeżnica metalowa, szybkiego montażu do skrzydeł wewnątrzlokalowych, w ściankach kartonowo -gipsowych. Produkowana jest w nowo powstałej, nowoczesnej i wysoce zautomatyzowanej fabryce PORTA STEEL, co gwarantuje najwyższą jakość wykonania i powtarzalność tego produktu.

Najważniejsze cechy produktu:

– montaż w 3 krokach,

– łatwość montażu i krótki czas – niecałe 8 minut,

– czysty montaż.

Wizjer do drzwi wejściowych

Porta wprowadza nowy sposób dystrybucji dla zamówień drzwi wejściowych z wizjerem. Wizjer sprzedawany będzie na osobnej pozycji w zamówieniu, dodawany automatycznie przez system zamówień Orders.

Mając na uwadze powyższe zmiany, jesteśmy przekonani, że nowy katalog drzwi Porta da Państwu dużo satysfakcji i otworzy drogę na nowe możliwości kreacji wnętrz w Państwa mieszkaniach.

Jak zawsze, zachęcamy do odwiedzenia nas w Warszawskich salonach: ul. Radzymińska 202 i Łukowska 1 lok. U2. Nasi konsultanci odpowiedzą na wszystkie nasuwające się pytania oraz zaprezentują nowości drzwi Porta. Dodatkowo jesteśmy dostępni poprzez e-mail i telefon. Zapraszam.