Katalog drzwi Porta 2019.

wpis w: #Porta, drzwi Porta | 0

W dniu 5-10-2018 został wprowadzony nowy katalog drzwi Porta 2019. Najistotniejszą informacją jest zmiana cen drzwi, która obowiązuje od dn. 05-10-2018. W nowej edycji katalogu widzimy podwyżki skrzydeł drzwi wewnętrznych lakierowanych o około 3,9%. Ceny drzwi wewnętrznych płytowych wzrosną o około 3%. Skrzydła i drzwi techniczne o około 2,8%. Skrzydła i drzwi wejściowe 2%, a ościeżnice w syntetycznej, naturalnej okleinie o średnio 2,3%. Wzrost cen ościeżnic stalowych, średnio o 1,9%. Dobrą wiadomością jest fakt, że nie wzrosną ceny drzwi wewnętrznych ramiakowych w okleinie syntetycznej i lakierowanych oraz w okleinie naturalnej, drzwi zewnętrzne oraz klamki, wkładki i inne akcesoria.

Katalog drzwi Porta.

W nowym katalogu Porta znajdziemy również kilka nowości. I tak pojawią się nowe modele dla kolekcji Minimax, Porta Balance i Decor oraz nowy model Porta Hide. Przykład kilku wzorów drzwi Porta Hide, poniżej:

Zapraszamy do zapoznania się z najnowszym katalogiem i przypominamy, że w naszej firmie, ceny są negocjowane. Więc jeżeli zdecydujesz się na zmianę drzwi, warto przyjechać do salonu lub skontaktować się z nami telefonicznie i ponegocjować.

Katalog drzwi Porta 2019

Wszystkie nowe modele będziemy systematycznie wdrażać na ekspozycję w naszych salonach w Warszawie. Nasi wykwalifikowani konsultanci udzielą Państwu wszelkiej niezbędnej pomocy w trakcie doboru drzwi. Dodatkowo dysponujemy pracownikami, którzy dojadą do Państwa do domu i dokonają niezobowiązującego i bezpłatnego pomiaru. Zapraszamy.