Katalog drzwi Stolbud 2017

Z przyjemnością pragniemy zaprezentować najnowszy katalog drzwi Stolbud, jest to już druga edycja katalogu w tym roku. W katalogu prócz znaczących zmian w ofercie produktowej, opracowany został zupełnie nowy, przejrzysty układ graficzny. Ta nowa forma katalogu, pomoże intuicyjnie klientowi w dokonaniu wyboru drzwi. Najnowszy katalog zawierał będzie wyłącznie asortyment z zakresu skrzydeł i ościeżnic drzwi wewnętrznych, wyróżniających się nowoczesnym designem i estetyką oraz dedykowanych im akcesoriów. Dla osób zainteresowanych drzwiami wejściowymi lub inwestycyjnym mamy dobrą informację, iż nowa oferta zostanie już wkrótce zaprezentowana w kolejnym katalogu dedykowanym tym rozwiązaniom. W nowym katalogu drzwi wewnętrznych, została mocno rozwinięta kolekcja i modele drzwi malowanych oraz zostały wdrożone nowe, ciekawe rozwiązania konstrukcyjne. Na szczególną uwagę zasługują rozwiązania w ościeżnicach regulowanych.

drzwi Stolbud

Drzwi Stolbud – nowości.

Z nowości prezentujemy w najnowszym katalogu dwa nowe modele drzwi Maksim oraz Grand. Są to drzwi drewniane. Z kolei w kolekcji drzwi malowanych, wchodzą również dwa nowe modele: Alva i Glamour, które są zaprezentowane w dziesięciu nowych wzorach. I kolejne dwie nowości, Stella i Presto, występujące również w dziesięciu wzorach. Kolekcja drzwi Stolbud z rodziny drzwi okleinowanych zostaje wzbogacona o modele drzwi Marco oraz Styl. Te również są w bogatej ilości wzorów. Prócz nowych modeli drzwi, w katalogu znajdziemy nowości w ościeżnicach typu E i E/B w wersji Lux. Konstrukcja ościeżnicy zawiera zwiększony zakres regulacji paneli od 0 do 40 mm. Dodatkowo ościeżnica typu D i D/B, kolor woskowany i malowany kryjący, według palety RAL dla kolekcji Castel, Maxim i Grand pozostaną w cenie kolorów transparentnych. Katalog zawiera również inne zmiany, zostało wycofanych kilka modeli drzwi, przeszkleń i oklein.

Tradycyjnie zapraszam na nasze strony internetowe, szczególnie do sklepu, gdzie w najbliższym czasie wszystkie zmiany w kolekcji zostaną wprowadzone. Jeżeli mają państwo pytania zapraszam do kontaktu telefonicznego i mailowego. Jednak najlepiej jest zawsze odwiedzić nas w salonach firmowych w Warszawie przy ulicy Radzymińskiej 202 oraz Łukowskiej 1 lokal U2. Prócz możliwości uzyskania szczegółowych informacji od naszych konsultantów, uzyskają państwo materiały reklamowe i na żywo będą mogli obejrzeć najnowsze kolekcje drzwi.

Zapraszam.