Katalog klamek Tupai – od firmy Enger 2018.

Katalog klamek Tupai – od firmy Enger 2018.

Dziś z prawdziwą przyjemnością prezentujemy najnowszy katalog klamek Tupai od firmy Enger. Nie ukrywam, że długo oczekiwana premiera, warta była tego czasu. Nowy katalog to sto trzydzieści jeden, podwójnych stron z ponad setką produktów!

Firma Enger jest Firma Enger jest generalnym dystrybutorem klamek i akceso­riów drzwiowych marek APRILE, TUPAI, STERK, WB, URFIC oraz ATZ w Polsce. Główną zaletą marki Enger, jest systematyczne podążanie za trendami w designie okuć drzwiowych. Klamki Tupai to najnowocześniejsze, trwałe i niezawodne klamki w ofercie na polskim rynku. Z żadnym elementem wyposażenia wnętrz nie mamy tak bliskiej relacji jak z klamkami. Każdego dnia dotykamy ich niezliczenie wiele razy. Dlatego wybór tego jedynego, właści­wego modelu nie powinien być pozostawiony przypadkowi. Katalog klamek Tupai od Enger to starannie wyselekcjonowane modele klamek najlepszych europejskich i światowych producentów. Od najwyższej klasy designu i włoskiej jakości produkcji, aż po solidnie wykonane modele w przystępnej cenie.

Co zawiera katalog generalny Enger

W prezentowanym poniżej katalogu znajdziemy modele klamek od kilku producentów. Pierwsze strony katalogu to marka Aprile. Klamki te charakteryzują się przepięknym designem o trwałej, solidnej konstrukcji. Kolejne strony katalogu to klamki Tupai, znanej portugalskiej firmy. Najnowsze kolekcje PREMIUM, ICE, JUST, SLIM, znajdziemy również proste wzory z kolekcji STANDARD. Nowy katalog zawiera również niezwykle trwałe klamki STERK. Znane już na Warszawskim rynku klamki WB i Urfic. Katalog wieńczy zestawienie akcesoriów, są to zarówno produkty ale też pomysłowe rozwiązania. Poniżej przedstawiamy katalog w formacie PDF oraz kilka zdjęć z  przykładowymi produktami w nim zawartymi.

katalog klamek Tupai 2018

Podsumowanie: tak jak pisałem na początku, długo oczekiwany katalog klamek Enger daje świetne możliwości doboru klamek do praktycznie każdego wnętrza mieszkania. Duża różnorodność modeli, zapewne zaspokoi oczekiwania zarówno klientów poszukujących rozwiązań klasycznych ale też i nowoczesnych. Dodatkowym atutem zapewne jest też rozpiętość cenowa, która pozwala na dobór klamek już od niskiej pułki cenowej, aż po produkty najwyższej jakości w nieco wyższych cenach. Zapewne warto się przyjrzeć najnowszej propozycji firmy Enger. Zapraszam również do naszego sklepu internetowego, gzie można obejrzeć i zakupić produkty wymienione we wpisie..