Katalog Porta 2017 edycja 2.

Drzwi wewnętrzne.

Od początku bieżącego miesiąca, firma wprowadziła nowy katalog drzwi, edycja druga 2017. Nowy katalog jest bogaty w nowości i nowe rozwiązania, które postaram poktrótce opisać. Z nowych kolekcji drzwi lakierowanych, nowe modele drzwi Porta Vector Premium i Focus Premium. Z kolei w kolekcji Porta Desiere nastąpiła zmiana koloru. Ważną informacją jest zmiana cen drzwi lakierowanych, będą nowe atrakcyjne ceny!

Drzwi w syntetycznej okleinie zostały wzbogacone o nowy kolor Portaperfect 3D – Dąb Naturalny. A drzwi w naturalnej okleinie, wystąpią w nowej wysokości 220 cm w kolekcji drzwi Porta Classic i Porta LINE.

Drzwi wejściowe.

Porta wprowadza nowe modele drzwi Granit RC3 oraz Extreme RC3. Drzwi EXTREME RC 3 to produkt nagrodzony Złotym Medalem MTP 2017 za innowację i najwyższej klasy technologię, potwierdzającą doskonałość produktu. Drzwi gwarantują swoim użytkownikom ochronę na wysokim poziomie, ponieważ spełniają wymagania klasy antywłamaniowej RC 3. Porta EXTREME RC 3 to zapewnienie doskonałego wyciszenia poprzez funkcję dźwiękoszczelności o klasie Rw=37 dB (wynik badania 40 dB) oraz wyjątkowego bezpieczeństwa dzięki dymoszczelności i ognioodporności EI 30. Dostępne w szerokiej gamie pokryć laminatem drewnopodobnym oraz okleiną naturalną. Z nowości znajdziemy również produkty metalowe: drzwi Steel SAFE, Steel ENERGY PROTECT, Steel ARCTIC, które charakteryzują się bardzo wysokimi parametrami izolacyjności cieplnej.

Z innych zmian, które znajdziemy w katalogu, to ościeżnice metalowe dostępne w farbie podkładowej, wentylacja w drzwiach METAL BASIC. Proszę również zwrócić uwagę na zmianę wymiarów drzwi SILENCE.

Katalog_drzwi_PORTA_2017_v2
Katalog_drzwi_PORTA_2017_v2

Zapraszam do zapoznania się z zamieszczonym na naszych stronach nowym katalogiem drzwi Porta. Mam również nadzieję, że pomocne będą zdjęcia poglądowe nowych produktów. W ciągu następnych kilku dni, postaramy się uzupełnić nasz sklep internetowy o nowości tu opisane. Zapraszamy również do naszych salonów w Warszawie, gdzie na bogatej ekspozycji znajdziesz wiele modeli drzwi Porta i innych wiodących polskich producentów. Nasza wykwalifikowana obsługa, chętnie odpowie na wszystkie pytania i przekaże wszelkie niezbędne informację wraz z materiałami reklamowymi. Zapraszam.