Kolejna premiera – katalog Verte edycja 2 / 2016

Miło nam poinformować Państwa, tak jak w temacie, że ukazała się nowa edycja katalogu drzwi Verte 2016. Chcemy pokrótce omówić kilka istotnych zmian związanych z edycją nowego katalogu. Nazwa Verte, być może nie każdemu się kojarzy ale warto to podkreślić że jest to firma córka, znanego producenta Porta. Na temat jakości produktów oraz ich wyglądu nieraz już pisałem, więc dziś skupię się stricte na samych zmianach, które zostaną wprowadzone w najnowszym katalogu. Zmiany które prezentujemy będą obowiązywały od 15 kwietnia 2016.

Katalog Drzwi VERTE 2-2016

Nowa jakość drzwi Verte

Rosnące oczekiwania rynku niejako zmusiły firmę Verte do podwyższenia jakości produktów, co zaowocowało zmianą stosowanej dotychczas płyty lakierowanej w kolekcji Basic Plus na pokrycie o wyższych parametrach odpornościowych – okleiną Decor w kolorach dębu. Jednakże w związku ze zmianą wykończenia skrzydeł i podniesienia ich jakości, ceny katalogowe zostały nieznacznie odniesione o około 20 zł netto, jednakże ten niewielki wzrost cen nie ma większego wpływu i ceny drzwi z kolekcji Basic Plus są nadal bardzo atrakcyjne.

Nowe modele skrzydeł drzwi

Modele drzwi Verte zostały rozszerzone o kilka nowych kolekcji, między innymi są to G, L oraz kolekcja N. Kolekcje C, D, E i F które już były na rynku zostały rozszerzone o nowe opcje, zdjęcia prezentujemy poniżej, i zapraszamy do naszego sklepu internetowego, gdzie mogą się państwo zapoznać ze szczegółowymi opisami, cennikiem oraz bogatą kolorystyką.

Drzwi Verte w salonach Warszawa.

Jak zawsze kiedy wychodzą nowe kolekcje drzwi, staramy się uzupełniać naszą bogatą ekspozycję w salonach drzwi Warszawa firmy Domar. Zapraszamy wszystkich serdecznie do odwiedzenia naszych warszawskich salonów, gdzie nasi konsultanci chętnie uzupełniają informacje, które zostały pominięte w Internecie. Pozostajemy również do Państwa dyspozycji poprzez kontakt telefoniczny i drogą mailową. Przypominamy również, że istnieje możliwość zamówienia bezpłatnego i niezobowiązującego pomiaru, podczas którego nasi pracownicy przedstawią państwu możliwości jakie możemy zastosować w państwa mieszkaniu. Pomiarów dokonujemy w Warszawie i okolicach.

 Zapraszamy