Co nam przyniesie nowy katalog drzwi DRE 2018?

Firma DRE dołącza do grona firm wprowadzających zmiany w tym roku, prezentując katalog drzwi DRE 2018 edycja I. nowa edycja będzie miała premierę 5 marca, a nowe produkty prezentujemy już dziś. Prócz nowej linii drzwi, zostanie rozszerzona gama kolorystyczna o nowe dekory i okleiny. Ale nie tylko to się zmieni, dodatkowe rozwiązania techniczne również przykuły naszą uwagę.

katalog drzwi DRE 2018

Nowości w katalogu drzwi DRE.

Firma DRE wprowadza do swej kolekcji, nowy dekor ‘orzech karmelowy’ z grupy oklein CELL oraz nowy dekor ‘orzech palony’ z grupy oklein CPL. To co nas najbardziej interesuje, to nowe modele przedstawione w załączonym katalogu. Pierwszy z nich, to drzwi ramowe, laminat CPL model TIXA (47s. katalogu). W standardzie otrzymamy ramiaki z klejonki iglastej i płyty MDF oraz szybę MAT DRE gr. 4 mm. Poniżej przedstawiamy zdjęcia nowej kolekcji drzwi DRE TIXA.

 

Poszerzenie kolekcji drzwi ramowych o nowe modele drzwi SOLTE i REVA. Pierwsze, bardzo pozytywne wrażenie, daje stylistyka wykonania. Poniżej zdjęcia skrzydeł, szczegółowy opis w katalogu na str. 11 i 13.

Zostały również rozszerzone doskonałe kolekcje drzwi RIVA oraz BLANCO o modele RIVA 120 i 130 oraz BLANCO 110. Nowe modele są zaprezentowane w załączonym katalogu na stronach 51 i 61. A poniżej prezentujemy ich zdjęcia.

Z oferty zostały wycofane okleiny Orzech Satyna, Wiśnia Ciemna, Wenge Ryfla oraz laminat CPL Biel szlachetna wyłącznie w kolekcji drzwi ramowych TIZANO. Wycofana z oferty została kolekcja IVI oraz modele ARTE 70, ARTE NATURA 70, DUO 40-70. Z przyczyn niezależnych od firmy DRE zmuszeni zostali wstrzymać sprzedaż kolekcji OLIMP. Zmianie ulegną również ceny wybranych grup produktowych.

Reasumując: nowy katalog to efekt owocnej pracy firmy DRE, obfitujący w nowe propozycje i rozwiązania, które powinny przyciągnąć uwagę szerokiego grona klientów. Tradycyjnie w najbliższym czasie, wszystkie zmiany zostaną wprowadzone w naszym sklepie internetowym. A nowe modele drzwi znajdą państwo na ekspozycji w naszych Warszawskich salonach firmowych przy ul. Radzymińskiej 202 i Łukowskiej 1 lok. U2. Zapraszamy.