Nowe modele drzwi Cal

wpis w: drzwi, drzwi Cal, drzwi Cal Warszawa | 0

W ostatnim czasie, producent drzwi Cal wypuścił na rynek serię nowych modeli drzwi wewnętrznych. Propozycja modeli Vertical i Horizontal, została przedstawiona teraz w jednej niższej cenie za wszystkie modele. W tym miejscu należy zwrócić uwagę, iż producent drzwi Cal kładzie potężny nacisk na jakości materiałów używanych do produkcji, oraz precyzję wykonania drzwi. Drzwi tej marki to najwyższa jakość na rynku.

 Charakterystyka drzwi.

 Prócz wspomnianej najwyższej jakości, drzwi te charakteryzują się zamkiem magnetycznym i trzema widocznymi zawiasami regulowanymi. Skrzydła posiadają również dwustronne aplikacje ze szkła lacobel w kolorze RAL: Czarnym, Antracyt i białym. W zestawie otrzymamy również ościeżnice regulowaną na grubość muru. Drzwi są produkowane w szerokiej gamie kolorów. W opcji bez dopłaty również dostaniemy wykończenie gładkie oraz podcięcie wentylacyjne. Jeżeli to nie spełni naszych oczekiwań, mamy również możliwość dokupienia dodatkowych opcji.

 Pomimo faktu, iż drzwi Cal nie należą do najtańszych, to stosunek jakości do ceny jest naprawdę najbardziej korzystny. Drzwi te dedykowane są dla klientów o najwyższych wymaganiach, zarówno stylistycznych jak i jakościowych. Kupując modele drzwi marki Cal mamy pewność że posiadamy produkt o najwyższych parametrach technicznych.

 Drzwi w salonach Domar.

 Jeżeli zainteresowała państwa oferta przedstawiona w tym opisie, zapraszamy na łamy naszego sklepu internetowego, gdzie znajdą państwo pełną gamę produktów marki Cal. Dodatkowo mogą nas państwo odwiedzić w warszawskich salonach, przy ulicy Radzymińskiej 202 (Targówek) oraz Łukowskiej 1 lok. U2 (Praga Południe – Witolin). Na miejscu nasi wykwalifikowani konsultanci omówią szczegółowo zalety i budowę drzwi tej marki oraz zaproponują najlepsze rozwiązanie techniczne do państwa mieszkania lub domu. Zapraszamy również do kontaktu telefonicznego lub drogą mailową w razie dodatkowych pytań. W razie potrzeby, można skorzystać z niezobowiązującej i bezpłatnej opcji dojazdu do klienta do domu, celem zrobienia pomiaru. Nasi pracownicy na miejscu będą posiadali ogromną ilość materiałów pomocniczych, oraz doradzą podczas podejmowania decyzji swym doświadczeniem i wiedzą. Zapraszamy serdecznie.