Nowe spojrzenie w katalogu Inter Door

Rozpoczęła się dystrybucja nowego katalogu drzwi Inter Door. Nowością jest prezentacja produktów, jest to sposób pokazania produktów drzwi w rzeczywistym ujęciu, jak dowiadujemy się w piśmie dealerskim. Do przygotowania katalogu drzwi, zostały zorganizowane sesje zdjęciowe w celu uatrakcyjnienia odbioru prezentowanych drzwi. Katalog jest podzielony, w pierwszej części, zawiera prezentację drzwi w nowoczesnej stylistyce, druga klasycznej, kolejna drzwi wejściowych i ppoż. Na końcu znajduje się podsumowanie modeli z katalogu Inter Door. Firma Inter Door planuje również wycofanie modeli, które straciły zbiegiem czasu na swej atrakcyjności i równocześnie spadła ich sprzedaż. Jednakże firma podkreśla, że tym samym robi miejsce na nowości. Modele drzwi z poprzedniej oferty, których nie znajdą Państwo w nowym katalogu będzie można nadal zamawiać, ale nie będą już one promowane.

drzwi Inter door

Co nowego w katalogu Inter Door?

W nowym katalogu produktowym znajdą Państwo kilka interesujących nowości, na które warto zwrócić uwagę:

  1. metalowe, dekoracyjne panele malowane na czarno do zamontowania na opaskach, także w drzwiach wewnętrznych
  2. malowane czarne i białe intarsje w drzwiach ALBA
  3. drzwi z lustrem na bazie modelu drzwi CLASSIC 1
  4. nowe wzory modeli drzwi CLASSIC: 4 z małą ramką, 6 i 7
  5. nowy model drzwi LOGGIA, który powstał m.in. w związku z pytaniami o model drzwi podobny do modelu PŁASKIE z dużą ramką, ale bez ramki. W wersji ze szprosami drzwi prezentują się bardziej klasycznie, na miarę obecnie panujących trendów.
  6. nowe drzwi wejściowe TOWER/TOWER STRONG/DIAMENT 7 oraz klasyczne drzwi wejściowe na wzór FRESA
  7. drzwi przesuwne bezościeżnicowe SYNTESIS LINE
  8. drzwi przesuwne MUTO oraz REA

drzwi wejściowe TOWER STRONG

W momencie pojawienia się nowego katalogu, opublikujemy go niezwłocznie. Dodatkowo zapraszamy państwa do odwiedzenia naszych salonów firmowych w Warszawie przy ul. Radzymińskiej 202 oraz Łukowskiej 1 lok. U2. W salonach, nasi konsultanci chętnie odpowiedzą na wszelki pytania dotyczące nowości firmy Inter Door oraz innych marek drzwi. Zapraszamy również do kontaktu telefonicznego i drogą poczty elektronicznej.

drzwi wejściowe