Nowy katalog drzwi DRE 2/2016

wpis w: Domar, DRE, drzwi dre, drzwi DRE Warszawa | 0

Z informacji przekazanych przez firmę DRE, w dniu 17 października 2016, zostanie wydany nowy katalog drzwi DRE, edycja 2/2016. Jak zapowiada firma, nowy katalog będzie cechować jak zawsze przejrzystość i funkcjonalność.

Nowe modele drzwi DRE.

W katalogu nie zabraknie nowości, których część prezentujemy poniżej. Z nowych wzorów warto zwrócić uwagę na nowe wzory szkła DRE Vetro A i B. oraz nowe modele z kolekcji VETRO, modele: B12, B13, B14 i B15. Z nowych wzorów, zostaną również zaprezentowane drzwi DRE Enter / Solid, modele: 21, 22 i 23. Warto tu zwrócić szczególną uwagę na nowe wstawki aluminiowe o szerokości 8mm, umieszczone w jednej płaszczyźnie z powierzchnią  drzwi.

Z nowości, doceniamy również koncepcję nowych drzwi składanych FOLDE. Jest to system drzwi składanych, z podziałem asymetrycznym skrzydła przylgowego. Skrzydła składają się do pozycji równoległej względem siebie. Dla klientów, ceniących sobie rozwiązania drzwi przesuwnych, DRE proponuje System SPAZIO. System przesuwny do drzwi szklanych SPAZIO – wykonany z anodowanego aluminium, to kompletne rozwiązanie do obrobionego ościeża. Do systemu będą pasowały skrzydła szklane z kolekcji GALLA, GOSSA, GRACCA w wersji przesuwnej.

 

Nowe klamki

W nowym katalogu drzwi DRE, zaprezentowane zostaną również nowe modele klamek, których zdjęcia prezentujemy poniżej. W najbliższym czasie, wzory nowych klamek, zostaną wprowadzone do ekspozycji w naszych salonach firmowych w Warszawie.

Nowe kolory.

Ostatnim elementem nowości w katalogu drzwi DRE, są nowe dekory CPL. Wśród nich zobaczymy: biel szlachetną, dąb gray, dąb walijski, orzech i orzech celini. Zdjęcie poniżej:

nowe kolory DRE

Jak zawsze, nowe produkty pojawią się w najbliższym czasie na stronach naszego sklepu internetowego oraz wybrane, naszym zdaniem najciekawsze modele w salonach firmowych firmy Domar w Warszawie.

Zapraszamy również do naszych salonów, gdzie znajdą Państwo na ekspozycji, wiele innych ciekawych modeli drzwi DRE ale również innych wiodących producentów na polskim rynku drzwiowym. W razie pytań lub wątpliwości jesteśmy do Państwa dyspozycji w naszych Warszawskich salonach, drogą mailową oraz telefonicznie. Zapraszamy do odwiedzin i kontaktu.