Nowy katalog drzwi DRE edycja 1/2017

Z dniem 13 marca wchodzi nowy katalog drzwi DRE 1/2017. Głównymi zmianami jest wprowadzenie nowej gamy kolorystycznej oraz, co najważniejsze nowych modeli drzwi. Nowa edycja katalogu, to trzy nowe dekory: dąb grand, dąb vintage i beton 1. Firma DRE, wprowadziła również nowe modele drzwi z serii Tizano. Są to drzwi ramowe w sześciu modelach, pełne lub przeszklone. Kolejne drzwi DRE, to model Nestor, również ramowe ale malowane. Model Nestor występuje w ośmiu wariantach jako drzwi pełne lub z przeszkleniem. Z kolei drzwi płytowe Rivia, dostępne są w dwóch modelach, zdjęcia poniżej, moim zdaniem robią wrażenie.

Drzwi DRE płytowe.

DRE rozszerza również ofertę o model drzwi Deco, dwa modele drzwi serii Binito, płytowe malowane. Kolejną nowością będzie model Vetro A, B i D, skrzydło bezprzylgowe w okleinie biały mat, bardzo atrakcyjny wygląd a co warto przypomnieć, kolor biały jest najbardziej modnym w tym roku. SARA ECO – dostępne skrzydło malowane w kolorach biały lakier wodny UV, ecru, latte, popielaty.

Innowacje techniczne.

Nowa krawędź skrzydła w laminatach CPL 0,15 mm i 0,2 mm grubości, wykonana metodą irectformingu dostępna w kolekcjach Standard CPL, drzwiach płytowych o zmiennej wysokości STANDARD 10, PLUS, MODERN oraz w kolekcjach drzwi wejściowych ENTER 0, SOLID 0, ENTER/SOLID 21-23. Z innych nowości: Ościeżnica regulowana bezprzylgowa dostępna w wariancie łączenia belki górnej pod kątem 90 i 45 stopni (kąt 90 stopni dostępny wyłącznie w kolorze biała mat i z kątownikiem T80).

Drzwi DRE – połyskowe

Kolejną nowością w ofercie naszej firmy jest rozszerzenie kolorystki oraz modeli w katalogu drzwi połyskowych, do którego trafią drzwi w nowym typie wykończenia powierzchni MAT – laminacie Extreme Finger Free o grubości 0,8 mm. Powierzchnia laminatu charakteryzuje się odpornością na zabrudzenia oraz uszkodzenia mechaniczne. Laminat Extreme Finger Free dostępny jest w kolorystyce: biały i antracyt oraz Notte i Vino.

Nowe wzory kolekcji ILIS: wzór ILIS 4 wypełnienie płyta 20 mm, wzór ILIS 5 szyba bezpieczna klejona 8 mm, obustronnie gładka. Bardzo atrakcyjna jest również kolekcja Nella w trzech wariantach, prezentowana poniżej. SILIA 10 – nowe wzory obrzeża skrzydła dostępne wyłącznie w połączeniu z kolorem BIANCO, dostępne w trzech motywach. I ostatni, przepiękny model drzwi DRE wzór Verto D.

Wszystkie przedstawione nowości, dostępne będą wkrótce w naszych salonach Domar w Warszawie, a nowe modele wraz ze szczegółowym opisem na łamach naszego sklepu internetowego. Zapraszam również do zapoznania się z katalogiem, umieszczonym poniżej.

katalog_drzwi_DRE_1_2017