Nowy katalog drzwi Kozłowski 2017

Miło nam zaprezentować nowy katalog drzwi Kozłowski na 2017 rok. Dla przypomnienia, firma Kozłowski jest aktualnie właścicielem marki Erkado. Produkty pod marką Kozłowski, to głównie zamówienia wysokiego standardu dla klientów indywidualnych. Wszystkie drzwi, kupowane pod tą marką są produkowane na indywidualne zamówienie. Najbardziej znanym określeniem, opisującym markę kozłowski jest: „Są to drzwi do każdego otworu drzwiowego”. Praktycznie nie ma zlecenia dla tej firmy, którego by się nie podjęli i zrealizowali. Prawdę mówiąc, pomimo tego, że jest to wysoka półka cenowa, jednak spełnia ona najwyższe oczekiwania, zarówno jakości używanych materiałów do produkcji drzwi ale tez samo wykonanie jest na najwyższym poziomie. Zapraszam do zapoznania się z najnowszym katalogiem, prezentowanym poniżej.

 

katalog drzwi Kozlowski 2017
katalog drzwi Kozłowski 2017

 

Przykładowe modele drzwi Kozłowski

Poniżej przedstawiam również kilka modeli drzwi, które pozwolą Państwu na zapoznanie się ze stylem jaki prezentuje firma Kozłowski.

 

Z kolei pełną gamę produktów, znajdą Państwo na stronach naszego sklepu internetowego. A w salonach w Warszawie, przy ul. Radzymińskiej 202 lub Łukowskiej 1 lok U2, znajdą Państwo na bogatej ekspozycji, kilka ciekawych modeli tej znakomitej marki. Przypominamy również, że w naszej firmie istnieje możliwość zamówienia niezobowiązującego i bezpłatnego pomiaru w Państwa mieszkaniu, podczas którego nasz konsultant doradzi Państwu najbardziej dogodne rozwiązania dedykowane do Państwa mieszkania, wyceni koszt produktu i montażu oraz zostawi najpotrzebniejsze materiały reklamowe.

Ważne: Dla klientów indywidualnych, którzy decydują się na zakup i montaż drzwi, stawka podatku VAT wyniesie tylko 8% w usłudze budowlano – montażowej.

Nasi konsultanci są do Państwa dyspozycji od poniedziałku do piątki w godzinach 10.00 – 18.00 i w soboty 10.00 – 14.00, w salonach firmowych. Dodatkowo mogą się państwo kontaktować z nami drogą mailową, telefonicznie i poprze media społecznościowe. Zapraszam.