Nowy katalog drzwi PolSkone edycja II 2017.

wpis w: Bez kategorii | 0

W ostatnich dniach ukazał się nowy katalog drzwi PolSkone. Jest to druga edycja na 2017r. Pierwszą istotną zmianą, jest niewielka podwyżka cen na produkty marki PolSkone. Nie jest to zaskoczenie, gdyż w tym roku, każdy producent, który wprowadzał zmiany w ofercie, podwyższał również ceny ze względu na podwyżkę cen materiałów.

Nowe modele drzwi PolSkone.

Katalog prezentuje nam kilka nowych modeli drzwi w kolekcji PolSkone. Nowe modele wprowadziliśmy już do naszego sklepu internetowego. Szczegółowe opisy i ceny znajdziesz w tym miejscu. Poniżej krótki opis i zdjęcia nowych modeli:

Drzwi Estato.

Drzwi zbudowane z ramiaka drewnianego obłożonego dwiema malowanymi płytami HDF. wypełnienie stanowi płyta wiórowa pełna. Ozdobne frezowania we wzorach B1, B2, B3. Wzory A01, A02, A03 posiadają hartowaną szybę biały mat o grubości 6 mm.

Drzwi Sublime.

Drzwi zbudowane są z ramiaka drewnianego obłożonego dwiema płytami HDF z ozdobnymi frezowaniami, pokryte powierzchnią malowaną ekologicznymi farbami akrylowymi z palety RAL i NCS. Wypełnienie stanowi płyta wiórowa pełna.

Drzwi Cambio.

Drzwi zbudowane są z ramiaka drewnianego obłożonego dwiema gładkimi płytami HDF pokrytymi powierzchnią malowaną ekologicznymi farbami akrylowymi z palety RAL i NCS. Standardowe wypełnienie stanowi warstwa o strukturze „plastra miodu”.

Ceny nowych modeli zaczynają się już od 416zł w modelach z wypełnieniem „plastra miodu”. Droższe drzwi cechuje wyższa jakość, szczególnie chodzi o wypełnienie płytą wiórową pełną.

Katalog.

Wszystkie produkty, prócz naszej strony intenetowej, są zaprezentowane w katalogu poniżej.

katalog drzwi PolSkone

Informacje i pomoc.

Jeżeli masz dodatkowe pytania lub potrzebujesz pomocy w doborze drzwi, zapraszamy do naszych salonów firmowych w Warszawie. Pierwszy przy ul. Radzymińskiej 202, drugi ul. Łukowska 1 lok. U2. Dodatkowo możesz skontaktować się z nami poprzez maila: biuro@domar.biz.pl oraz telefonicznie pod numerami tel.: 609 767 335 lub 500 437 112.

Zapraszam Cię również do zamówienia usługi bezpłatnego i niezobowiązującego pomiaru w lokalu, w którym przewidujesz wymianę lub montaż drzwi. Na pomiar przyjedzie nasz pracownik, który doradzi najdogodniejsze rozwiązanie, przywiezie próbki kolorów i katalogi oraz odpowie na wszelkie pytania.

Zapraszam.