Nowy katalog drzwi Verte 2017

Firma Porta, producent drzwi Verte, od 1 kwietnia, wprowadziła na rynek nowy katalog drzwi. Z reguły firmy wprowadzają zmiany gdy chodzi o wdrożenie nowych modeli drzwi. Tym razem jednak drzwi  Verte nie zostały poszerzone o żadną kolekcję. Jedyną nowością produktową, jaką obserwujemy jest dodanie do sprzedaży nowej ościeżnicy regulowanej bezprzylgowej. Główną zmianą jaką zaobserwowaliśmy, jest niewielka co prawda, podwyżka cen niektórych modeli drzwi Verte. Jak producent tłumaczy, zostało to wymuszone systematycznymi podwyżkami cen surowców na materiały do produkcji drzwi.

Katalog drzwi Verte 2017 – zmiany

Katalog drzwi VERTE 2017
Katalog drzwi VERTE 2017

Ze zmian na które warto zwrócić uwagę, jest dodanie nowej okleiny Decor, dla modelu Verte Basic Plus. Jest to nowa, lepsza jakość w trzech kolorach, Dąb Monako 1, Dąb Monako 2 i Dąb Monako 3. Dodatkowo w rodzinie drzwi zewnętrznych dodano nowe kolory dla drzwi Fores Basic, wzmocnionych akustycznie.

kolory oklein drzwi Verte

Jak zawsze, wszystkie zmiany wprowadziliśmy do naszego sklepu internetowego, mogą się tam państwo zapoznać z nowymi cenami drzwi, załączam również nowy katalog. Jak zawsze zapraszam do naszych salonów w Warszawie, gdzie na bogatej ekspozycji, mogą się zapoznać państwo z różnymi markerami i modelami drzwi wewnętrznych ale również zewnętrznych. Profesjonalna obsługa, zapewne też pomoże państwu w wyborze drzwi i doradzi które rozwiązania będą najlepsze w państwa domu i mieszkaniu. Zapraszamy.