Nowy katalog drzwi Wikęd – jesień 2019

wpis w: #Drzwi, drzwi Wikęd | 0

Od początku października 2019, marka Wikęd wprowadziła nowości w swojej ofercie, które przedstawione są w najnowszym katalogu. Zapraszamy do zapoznania się z listą zmian i nowości opisanych poniżej oraz przejrzenia katalogu zamieszczonego na naszej stronie.

Nowości drzwi Wikęd.

Firma wprowadziła wiele innowacji produktowych, do których należą zawiasy chowane w skrzydle drzwi, inteligentny system WiSmart, naświetla do drzwi Glass Design, kolor Woodec Dąb Turner. Do najciekawszych naszym zdaniem należy pochwyt z czytnikiem linii papilarnych. Jest to prostokątny pochwyt BETA 150cm z wbudowanym czytnikiem linii papilarnych dedykowany dla linii drzwi Termo Prestige LUX oraz Optimum. Pochwyt można stosować w konfiguracji na bazie zasuwnic Automatic z elektro zaczepami z pamięcią. Do ciekawszych elementów przyciągających uwagę należy pochwyt z przetłoczeniem. Jest to gama pochwytów w nowoczesnym kształcie, z poziomo ułożonymi frezowaniami, co jest bardzo efektowne.

Nowości technologiczne.

Z innowacji technicznych wprowadzonych przez producenta drzwi Wikęd, najciekawsze to zawiasy z regulacją od czoła. Nowe zawiasy w liniach Termo Prestige Lux, Optimum oraz Premium umożliwiają prostszy dostęp oraz komfort pracy podczas regulacji. Dzięki temu nowemu rozwiązaniu. W formie od czoła drzwi, nie ma potrzeby demontażu skrzydła podczas regulacji. Kolejną nowością są dodatkowe zabezpieczenia w ramkach PCV. To jeszcze lepsze parametry, dzięki zastosowaniu taśmy rozprężnej, dodatkowej uszczelki oraz otulinie na wkrętach mocujących ramkę PCV. Wikęd wprowadził również hartowane szyby w naświetlach, gdzie obie skrajne szyby są szybami ESG – hartowanymi. W kolekcjach Future Inox oraz Glass Design firma wprowadziła możliwość skrócenia drzwi nawet do 10cm. Z aspektów estetycznych na uwagę zasługują jeszcze detale wykończeni. W modelach Future Inox wprowadzono jeszcze bardziej precyzyjne wykończenie detalu w drzwiach. Pionowa aplikacja dociera do samego końca płaszcza drzwiowego.
Wszystkie opisane zmiany znajdują się w prezentowanym katalogu, a my tradycyjnie zapraszamy w przypadku pytań do kontaktu. W naszych salonach w Warszawie przy ul. Łukowskiej 1 oraz Radzymińskiej 202 można obejrzeć wybrane modele drzwi Wikęd. Zapraszamy.