Porta – czy warto wybrać tą markę?

Ekspozycja w salonach

Dziś przedstawimy kilka informacji na temat drzwi Porta, dotyczących naszego salonu w Warszawie ale też i fabryki w Ełku. Zwracamy Państwu uwagę na tą markę, ze względu na dynamiczny rozwój samej firmy jak również na systematyczne wprowadzanie do sprzedaży nowych, bardzo interesujących modeli drzwi. Porta w tym roku ruszyła z szeroko zakrojoną kampanią reklamową, o której już pisaliśmy na naszym blogu, a my nie pozostając w tyle, systematycznie rozszerzamy nasze ekspozycje o najciekawsze modele Porty.

Rozbudowaliśmy naszą ekspozycję w Warszawie przy ul. Radzymińskiej 202 o nowy model drzwi Porta Vector V.  Pierwszym i zarazem podstawowym atutem tego modelu drzwi jest ich niska cena w stosunku do jakości. Obłożona płytą HDF konstrukcja, wypełniona plastrem miodu lub do wyboru, płytą wiórową otworowaną  jest lakierowana na biało. Poniżej przedstawiamy zdjęcia kilku przykładowych modeli:

Prezentacja drzwi w salonach jest naszym zdaniem najlepszą formą przedstawienia ich zalet oraz znacznie ułatwia klientom podejmowanie decyzji.

Dlaczego drzwi Porta?

Wcześniej wspomniana jakość i cena to podstawowe czynniki zachęcające do wyboru tej marki. Warto również wiedzieć, że Porta jest najbardziej dynamicznie rozwijającą się firmą tej branży. Porta KMI uruchamia nową fabrykę w Ełku, inwestycja ta opiewa na 70 mln złotych. Dzięki tej inwestycji, będzie to jedna  z  najnowocześniejszych fabryk w Polsce, która umożliwi konkurowanie z zagranicznymi firmami. Nowy zakład będzie służył do produkcji drzwi i ościeżnic metalowych ciepłych. Poniżej cytujemy Jacka Woźniaka, szefa produkcji:

Jest to jedyna w swoim rodzaju fabryka szyta na miarę naszej firmy. Przez 15 lat produkcji drzwi metalowych wypracowaliśmy sobie własny, autorski model linii produkcyjnej, dzięki czemu ta linia będzie najnowocześniejsza w kraju

Inwestycja ta pomoże firmie w bardziej dynamicznym wejściu na rynki Europy zachodniej, Niemcy i Austrię. Na dzień dzisiejszy drzwi Porta znajdziemy na rynkach Europy Środkowo-Wschodniej. Dodatkowo z informacji zawartych na blogu Porta, dowiadujemy się, że firma została przyjęta do rodziny firm Klastra Obróbki Metali. Oznacza to dostęp do kolejnych wyspecjalizowanych czynników produkcji i wymianę doświadczeń. Jest to forma elastycznej współpracy pomiędzy trzema grupami podmiotów: przedsiębiorstwami, jednostkami naukowo-badawczymi oraz władzami publicznymi.

Wnioski nasuwają się same, firma aspirująca do konkurowania w takich krajach jak Niemcy czy Austria, musi być doskonale przygotowana zarówno pod względem jakości ale też i ceny. Z doświadczenia wiemy, że niezawodność produktów tej marki połączona z nowoczesnymi trendami projektowymi, owocuje szerokim spektrum drzwi o najwyższej jakości i jest bardzo popularna wśród naszych nabywców.

Dodatkowe informacje

Drzwi Porta można obejrzeć w naszych salonach w Warszawie przy ul. Radzymińskiej 202 i Łukowskiej 1 lok. U2. W salonach uzyskają Państwo pomoc od naszych konsultantów i będą mogli zamówić darmową usługę pomiaru i wyceny u Państwa w mieszkaniu. Dodatkowo służymy pomocą drogą mailową i telefonicznie.

Zapraszamy
Domar S. C.