Porta – jakość, styl i komfort w mieszkaniu.

Firma Porta działa na naszym rynku już od ćwierć wieku. Tak jak brzmi hasło tej marki, z którym stanowczo się zgadzamy. Firma sięga po najnowsze technologie i trendy. Cechą charakterystyczną drzwi Porta jest to, że zawsze są to modele najmodniejsze i najbardziej zaawansowane technologicznie. Pracuje nad tym efektem szereg specjalistów w działu innowacji i R&D.

Jakość drzwi Porta.

Dzięki inwestycjom w nowoczesną i zautomatyzowaną technologię produkcji, wypuszczane na rynek drzwi tej firmy są najwyższej jakości. Każdy etap projektu oraz produkcji jest nadzorowany przez wysoko wykwalifikowanych specjalistów i Architektów. Firma Porta posiada nowoczesny park maszynowy, w którego skład wchodzą, dostarczone przez niemieckich oraz włoskich producentów, najnowszej generacji maszyny do produkcji zarówno drzwi jak i ościeżnic. Bez wątpienia należy przyznać, że Porta stale inwestuje w nowoczesne halę fabryczne, a w produkcji używa surowców i akcesoriów najwyższej jakości. Wszystko to jest po to, aby drzwi Porta mogły zdobić mieszkania i domy przez lata.

Proces produkcji drzwi.

To co wyróżnia producenta drzwi Porta to fakt, że nowoczesna produkcja to nie tylko inwestycja w technologię ale również dbanie o środowisko naturalne. Praktycznie na każdym etapie powstawania drzwi, Jest używany materiał od dostawców posiadających certyfikaty FSC, Który określa zasady prawidłowego gospodarowania lasami oraz kontroli przepływu surowca z lasu. Więc sami państwo widzą, że zakup drzwi Porta to nie tylko wybór Doskonałej jakości produktu ale również zakup od firmy która dba o nasze środowisko.

Jeżeli cenią sobie państwo najwyższą jakość produktów, bardzo precyzyjne wykonanie, bogatą kolorystykę, oraz ma dla państwa znaczenie dbałość o środowisko naturalne, to zachęcamy do zapoznania się z pełną gamą drzwi Porta na łamach naszego sklepu internetowego.  Do państwa dyspozycji są również nasi konsultanci w warszawskich salonach oraz Infolinia na której dowiedzą się państwo szczegółowo na temat każdego modelu drzwi Porta, oraz uzyskają odpowiedź na wszystkie zadane pytania.  Ważną informacją jest to, że na terenie Warszawy i okolic dojeżdżamy do domów naszych klientów. Usługa ta jest bezpłatna i niezobowiązująca.

Zapraszamy serdecznie.